Úvod Aktuality Policajti zachránili ženu pred samovraždou

Policajti zachránili ženu pred samovraždou

REKLAMA
Esesko

Na obvodné oddelenie Policajného zboru v Galante nahlásil v sobotu 10. decembra okolo 19.00 hodiny muž nezvestnosť svojej ženy. Navyše u neho existovala obava, že by sa mohla pokúsiť o samovraždu 귀를 기울이면 다운로드. Službukonajúci policajti Marek Varga a Tomáš Czako dostali informáciu, že nezvestná žena by sa mala pohybovať na osobnom aute Škoda Octavia Download Captain Marvel smi. Medzitým, ako policajti zahájili pátranie v teréne, stála služba obvodného oddelenia vykonala lokalizáciu mobilného telefónu. Jeho výskyt bol zachytený medzi obcami Veľká Mača a Gáň a mestom Sereď 맥용 프리미어 다운로드. Vďaka tomu, že policajti dobre poznajú teritórium, vytypovali možné miesta, na ktorých by sa nezvestná žena mohla zdržiavať.

Po hodine pátrania sa im podarilo nájsť hľadanú Škodu Octavia v obci Gáň, na poľnej ceste pri cintoríne 위닝2013 다운로드. V odomknutom aute s vypnutým motorom našli ženu v bezvedomí, sediacu na sedadle vodiča. Policajti jej ihneď poskytli prvú pomoc a privolali záchranku 고인체 폰트 다운로드. Ženu sa im podarilo z bezvedomia prebrať, zabezpečili jej teplo a podali tekutiny, ktoré mali pri sebe.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Do príchodu zdravotníkov sa snažili udržiavať ju pri vedomí Phonebus movie. Vďaka rýchlemu zásahu policajtov sa ženu nakoniec podarilo zachrániť. V opačnom prípade by jej pre mínusové teploty a konzumáciu liekov hrozilo úmrtie gta v apk 다운로드. 43-ročnú ženu z okresu Galanta previezli do nemocnice a policajti boli neskôr informovaní, že je mimo ohrozenia života.

V takýchto situáciách je veľmi dôležité, aby občania prišli nezvestnosť nahlásiť čo najskôr a nespoliehali sa na pátranie po vlastnej línii ubuntu 14.04 다운로드. Tma a chladné počasie môžu úspech pátrania do značnej miery sťažiť. Polícii často pri pátraní pomáhajú aj zdanlivo bezpredmetné informácie, preto je vhodné povedať o osobe čo najviac m4s.

-Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave – Martina Kredatusová/Foto: archív-

REKLAMA