Connect with us

Súťaž

Vstupenky na Nízkotučný život vyhráva…

Published

on

Reklama

Tri osobné príbehy troch nešťastných žien sú širšou výpoveďou o dnešnom Slovensku a predovšetkým o jeho nízkotučnej morálke, citoch a viere. Divadlo GUnaGU príde do Domu umenia s hrou Viliama Klimáčka v hlavných úlohách s Petrou Polnišovou, Darinou Abrahámovou a Zuzanou Mauréry. Nízkotučný život uvedú v Dome umenia 20. januára o 19.00 h.

nizkotucny_zivotNa súťažnú otázku V ktorom roku vzniklo divadlo GUnaGU?“ odpovedali všetci súťažiaci správne. Divadlo GunaGU vzniklo v roku 1985. Šťastie sa tentoraz usmialo na Danu Petényiovú, ktorá získava dve vstupenky na predstavenie Nízko tučný život.

Reklama

Hra je po viacročnej pauze jednou z prvých, v ktorej účinkuje obľúbená slovenská herečka známa najmä vďaka televíznej relácii Partička. V hre Nízkotučný život predstavuje jednu z hrdiniek príbehu odohrávajúcom sa v redukčnom sanatóriu so sprísnenou kontrolou tukov, glycidov a mastných kyselín. Stretávajú sa v ňom tri ženy: Anita, redaktorka vydavateľstva, Ingrid, poslankyňa parlamentu, trpiaca bulímiou a psychicky narušená Krista. Tri osobné príbehy troch nešťastných žien sa stávajú širšou výpoveďou o dnešnom Slovensku a predovšetkým o jeho „nízkotučnej“ morálke, citoch a viere.

(red)

Reklama

 

Populárne články