Connect with us

Súťaž

Súťaž o najkrajšie tablo Piešťan

Published

on

Reklama
Reklama

Maturanti pozor! PNky v spolupráci s partnermi vyhlasujú súťaž o najkrajšie maturitné tablo Piešťan 2011.

Pošlite nám fotografiu vášho tohtoročného tabla spolu s názvom triedy, školy, počtom žiakov v triede a kontaktom na jedného zástupcu  na adresu redakcia@pnky.sk. Súťažiť sa začína od momentu, keď dostaneme prvú fotografiu a zverejníme ju. V tom okamihu bude spustené hlasovanie, čiže čím skôr fotku pošlete, tým máte dlhší čas na hlasovanie. Hlasuje sa kliknutím na hviezdičky pod fotografiou. Prvým kritériom pri vyhodnocovaní je počet hlasov (čiže počet kliknutí na hviezdičky), v prípade rovnosti počtu hlasov je druhým kritériom priemerné hodnotenie (čiže údaj o tom či fotka dostala od hlasujúceho 5 alebo len 1 hviezdičku, samozrejme spriemerované na počet hlasujúcich). Z jednej IP adresy je môžné hlasovať len raz. Súťaž trvá do 31. mája. Víťazov vyhlásime 1. júna.

HLASOVANIE UKONČENÉ – výsledky nájdete tu.

[nggallery id=725]

Reklama

 Na čo sa víťazná trieda môže tešiť?

Každý študent z víťaznej triedy dostane kupón na 20% zľavu na nákup tovaru NIKE 6.0 od predajne DIRT SHOP, Teplická 27, Piešťany. www.dirtshop.sk

[singlepic id=13166 w=150 h=150 float=center]

Každý študent z víťaznej triedy dostane kupón na jedno malé/veľké (podľa výberu) espresso Trucillo v Caffe Bare Seldo v hoteli Pavla (4. poschodie) Piešťany.

[singlepic id=13167 w=150 h=150 float=center]

Populárne články