Úvod Súťaž Súťaž o najkrajšie tablo Piešťan

Súťaž o najkrajšie tablo Piešťan

REKLAMA

Maturanti pozor! PNky v spolupráci s partnermi vyhlasujú súťaž o najkrajšie maturitné tablo Piešťan 2011 ms project 2016 한글 다운로드.

Pošlite nám fotografiu vášho tohtoročného tabla spolu s názvom triedy, školy, počtom žiakov v triede a kontaktom na jedného zástupcu  na adresu redakcia@pnky.sk frp-bypass.apk 다운로드. Súťažiť sa začína od momentu, keď dostaneme prvú fotografiu a zverejníme ju. V tom okamihu bude spustené hlasovanie, čiže čím skôr fotku pošlete, tým máte dlhší čas na hlasovanie WindowsXp Minesweeper. Hlasuje sa kliknutím na hviezdičky pod fotografiou. Prvým kritériom pri vyhodnocovaní je počet hlasov (čiže počet kliknutí na hviezdičky), v prípade rovnosti počtu hlasov je druhým kritériom priemerné hodnotenie (čiže údaj o tom či fotka dostala od hlasujúceho 5 alebo len 1 hviezdičku, samozrejme spriemerované na počet hlasujúcich) bittorrent. Z jednej IP adresy je môžné hlasovať len raz. Súťaž trvá do 31. mája. Víťazov vyhlásime 1. júna.

REKLAMA
Knebl
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba

HLASOVANIE UKONČENÉ – výsledky nájdete tu vsphere client 6.0.

 Na čo sa víťazná trieda môže tešiť South Korea Broadcasting Legal Download?

Každý študent z víťaznej triedy dostane kupón na 20% zľavu na nákup tovaru NIKE 6.0 od predajne DIRT SHOP, Teplická 27, Piešťany 고등래퍼3 눈 다운로드. www.dirtshop.sk

Každý študent z víťaznej triedy dostane kupón na jedno malé/veľké (podľa výberu) espresso Trucillo v Caffe Bare Seldo v hoteli Pavla (4. poschodie) Piešťany.


REKLAMA