Connect with us

Súťaž

Súťaž o lístky na Punkáči deťom

Published

on

Reklama

Festival Punkáči deťom tento rok už piatykrát poteší všetkých punku chtivých. Organizátori zostali verní piešťanskej Lodenici, kam 19. až 21. júla zavítajú kapely zvučných mien. Poslaním festivalu je podpora nadácie Pomoc deťom v ohrození. Účinkujúci sa pre tento účel vzdávajú honoráru za svoje vystúpenia.

[singlepic id=16827 w=320 h=240 float=left]Okrem nemeckých Stage Bottles, talianskych Offenders, poľskej kapely Analogs či maďarských The Memphis Patrol príde do Piešťan hneď niekoľko britských formácií: Menace, TV Smith, Resistance 77, kapela Varukers a formácia, ktorá na koncertných pódiách strávila už viac ako tri desiatky rokov – kapela Sham 69.

Reklama

Ešte dlhšie bude cesta na Slovensko toto leto trvať americkej kapele Koffin Kats či viac ako 20 rokov hrajúcim Argies z ďalekej Argentíny.

Slovenskú a českú scénu bude už tradične zastupovať celý rad kapiel, ktoré sú tým najlepším, čo domáci underground ponúka. Mimo iného zahrajú Divokej Bill, Načo Názov, N.V.Ú, Karpina, The Fialky, Editor, Tleskáč, Odpad, Houba, Hasiaci prístroj, Punk Floid a iní. Tešiť sa môžete aj na ochutnávku mladých punkových formácií. Na Talent stage totiž vystúpi 6 mladých punkových kapiel, ktoré obdržali najviac hlasov v online súťaži o miestenku na festivale.

Reklama

Lístky na festival Punkáči deťom môžu vyhrať aj naši čitatelia. Stačí do do 17. júla 12.00 h poslať na adresu sutaz@pnky.sk správnu odpoveď na otázku: Ako sa nazýva tanec, ktorý je neodmysliteľne spojený s hudobným žánrom punk a ako sa tancuje?

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme dvoch výhercov. Každý z nich dostane dve voľné vstupenky, ktoré do súťaže venovali organizátori festivalu.

Populárne články