Connect with us

Súťaž

Súťaž o lístky na Nízkotučný život s Peťou Polnišovou

Published

on

Reklama

Tri osobné príbehy troch nešťastných žien sú širšou výpoveďou o dnešnom Slovensku a predovšetkým o jeho nízkotučnej morálke, citoch a viere. Divadlo GUnaGU príde do Domu umenia s hrou Viliama Klimáčka v hlavných úlohách s Petrou Polnišovou, Darinou Abrahámovou a Zuzanou Mauréry.

nizkotucny_zivotHra je po viacročnej pauze jednou z prvých, v ktorej účinkuje obľúbená slovenská herečka známa najmä vďaka televíznej relácii Partička. V hre Nízkotučný život predstavuje jednu z hrdiniek príbehu odohrávajúcom sa v redukčnom sanatóriu so sprísnenou kontrolou tukov, glycidov a mastných kyselín. Stretávajú sa v ňom tri ženy: Anita, redaktorka vydavateľstva, Ingrid, poslankyňa parlamentu, trpiaca bulímiou a psychicky narušená Krista. Tri osobné príbehy troch nešťastných žien sa stávajú širšou výpoveďou o dnešnom Slovensku a predovšetkým o jeho „nízkotučnej“ morálke, citoch a viere.

Reklama

Nízkotučný život uvedú v Dome umenia 20. januára o 19.00 h a jeden z našich čitateľov na ňu získa dve vstupenky zdarma.

Stačí do stredy 15. januára správne odpovedať na otázku: „V ktorom roku vzniklo divadlo GunaGU?“ Odpovede posielajte na adresu sutaz@pnky.sk a okrem svojho mena nezabudnite uviesť aj telefonický kontakt. Zo správnych odpovedí vyberieme jednu a meno výhercu uverejníme vo štvrtok 16. januára.

Reklama

(red)

Populárne články