Úvod Súťaž Súťaž o lístky na Nízkotučný život s Peťou Polnišovou

Súťaž o lístky na Nízkotučný život s Peťou Polnišovou

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Tri osobné príbehy troch nešťastných žien sú širšou výpoveďou o dnešnom Slovensku a predovšetkým o jeho nízkotučnej morálke, citoch a viere english for proficiency. Divadlo GUnaGU príde do Domu umenia s hrou Viliama Klimáčka v hlavných úlohách s Petrou Polnišovou, Darinou Abrahámovou a Zuzanou Mauréry.

nizkotucny_zivotHra je po viacročnej pauze jednou z prvých, v ktorej účinkuje obľúbená slovenská herečka známa najmä vďaka televíznej relácii Partička 더보이 다운로드. V hre Nízkotučný život predstavuje jednu z hrdiniek príbehu odohrávajúcom sa v redukčnom sanatóriu so sprísnenou kontrolou tukov, glycidov a mastných kyselín Windows 10 1909. Stretávajú sa v ňom tri ženy: Anita, redaktorka vydavateľstva, Ingrid, poslankyňa parlamentu, trpiaca bulímiou a psychicky narušená Krista. Tri osobné príbehy troch nešťastných žien sa stávajú širšou výpoveďou o dnešnom Slovensku a predovšetkým o jeho „nízkotučnej“ morálke, citoch a viere v4 apk 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Nízkotučný život uvedú v Dome umenia 20. januára o 19.00 h a jeden z našich čitateľov na ňu získa dve vstupenky zdarma.

Stačí do stredy 15 MyPet's Double Life Dubbing. januára správne odpovedať na otázku: „V ktorom roku vzniklo divadlo GunaGU?“ Odpovede posielajte na adresu sutaz@pnky.sk a okrem svojho mena nezabudnite uviesť aj telefonický kontakt 시메지 다운로드. Zo správnych odpovedí vyberieme jednu a meno výhercu uverejníme vo štvrtok 16. januára.

(red)

REKLAMA