Úvod Súťaž Rýchla súťaž a vstupenku na film Xingu

Rýchla súťaž a vstupenku na film Xingu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Organizátori festivalu Brazil Visual venovali do našej súťaže jednu vstupenku na film, ktorý budú premietať dnes, v pondelok 9 입술의 말 다운로드. júna o 18.30 h na Malej scéne MsKS. Film má názov Xingu a do žrebovania bude zaradený každý, kto do 15.00 h správne odpovie na otázku: „Čo znamená Xingu?“ Odpovede posielajte na adresu sutaz@pnky.sk a nezabudnite uviesť aj svoje telefónne číslo, aby sme vás mohli okamžite kontaktovať 지니 음악 다운로드.

[youtube]http://youtu.be/_Tmhy1IUDSg[/youtube]

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Festival Brazil Visual vznikol s cieľom priblížiť Slovensku súčasnú brazílsku kinematografiu, kultúru, reálie, spoločensko-politickú situáciu a každodenný život Brazílčanov 원펀맨 2기 5화 다운로드. Zároveň prináša nový pohľad na túto krajinu s cieľom búrať zaužívané klišé, spájať Brazíliu a Slovensko – komunity, mestá, umelcov a kultúrou sa snažiť napomôcť i rozvoju obchodnej spolupráce 총몽 애장판 다운로드.

Podrobný program festivalu nájdete tu Three Kingdoms 2.

Súťaž je ukončená. Správna odpoveď znela: Xingu je brazílska rieka ústiaca do Amazonky a zároveň i pomenovanie domorodých indiánskych kmeňov žijúcich v jej povodí. Vstupenku na dnešný večer vyhral Luboš Machaj. 

(red)

Reklama

heaven rest

REKLAMA