Connect with us

Súťaž

Naj dievča leta 2013

Published

on

Reklama
Reklama

Polovica prázdnin je za nami. Veríme, že ste si už užili teplo, vodu a relax. Určite pri tom vzniklo množstvo zaujímavých fotografií, kde sú hlavnými protagonistkami sympatické dievčatá či ženy. Práve pre ne je určená súťaž o Naj dievča leta 2013. Pošlite nám svoje fotografie a vyhrajte zaujímavé ceny.

Čo môžete vyhrať?

1. miesto

Dámske šaty podľa vlastného výberu v hodnote 60 EUR z predajne  Ja a mama – najlepšie kamarátky, ktorá otvára svoje dvere 11. augusta na Nálepkovej ulici 28 v Piešťanoch (budova Cylinder na bývalom trhovisku). Ja a mama ponúka zaujímavé nevšedné farebné šaty talianskych a španielskych značiek pre dievčatá a ženy.

Reklama

Untitled-2

2. miesto

Poukaz v hodnote 50 EUR na nákup v eshope www.vodnelyze.sk. V ponuke obchodu sú tričká, šortky, plavky, ale aj lyže, wakeskaty, laná a neoprény, proste všetko čo potrebujete pre zábavu pri vode.  Firma spolupracuje predovšetkým s prestížnou holandskou značkou Jobe Sport International.

vodnelyze logo01a

3. miesto

Prívesok s polodrahokamom a retiazkou zo striebra v hodnote 45 EUR od design.by.eSKay. Autorkou šperku je Silvia Korvínová, ktorá sa výrobe zaujímavých doplnkov pre ženy venuje už niekoľko rokov. Medzi jej prácami nájdete šperky zo vzácnych kameňov a polodrahokamov na rôzne príležitosti, denné nosenie, ale aj sofistikovanejšie so svarowskými krištáľmi na slávnostnejšie príležitosti.logo-eskay_upravy-farieb

Špeciálna cena

Bicykel Lombardo Oasi Clasic z obchodu s retrovecami a štýlovýmmi mestskými bicyklami Tulipano, získa tá súťažia, ktorej fotografia bude obsahovať aj bicykel ako obľúbený piešťanský dopravný prostriedok a bude mať najviac hlasov od čitateľov. Tak neváhajte a posielajte aj fotografie s bicyklami a tento kúsok v hodnote 228 EUR môže byť váš.

SAMSUNG

Súťažné podmienky:
Do súťaže sa môžu prihlásiť dievčatá a ženy, ktoré dovŕšili vek 15 rokov. Na fotografii musí byť iba jedna osoba. Fotografie sa do súťaže pridávajú pomocou online formulára, kde je potrebné uviesť meno súťažiacej, vek a kontaktné údaje (email, telefón). Nahrané fotografie, ktoré nebudú obsahovať všetky požadované údaje, nebudú do súťaže pripustené. Jedna súťažiaca môže pridať iba jednu fotografiu. Zaslaním fotografie potvrdzujete, že k nej máte autorské práva. Vyhlasovateľ súťaže nenesie zodpovednosť za prípadné zneužitie fotografií treťou stranou. Nahraním fotografie udeľuje súťažiaca súhlas na voľné a bezodplatné použitie fotografií na propagáciu tejto súťaže a zverejnenie mena a veku. Vyhlasovateľ súťaže si vyhradzuje právo nezverejniť a nepripustiť do súťaže nevhodné, či pohoršujúce fotografie.

Hlasovanie:
Víťazom sa stane súťažiaca, ktorej fotografia získa najviac hlasov od čitateľov portálu PNky.sk. Hlasuje sa kliknutím na hviezdičky pod náhľadom fotografie. Hlasovanie je obmedzené na jeden hlas pre jednu fotografiu z jednej IP adresy. Hlasovať môžete aj za viacej fotografií. Pre určenie víťaza je rozhodujúci počet hlasov a v prípade ich rovnosti je druhým kritériom hodnota získaných hviezdičiek danej fotografie.

Termíny:
Súťaž trvá od 1. augusta do 31. augusta 2013. Fotografie budú zverejňované priebežne tak, ako budú zaslané (fotografia sa nezobrazí na stránke hneď, musíte počkať kým ju schváli administrátor).

 

HLASOVANIE BOLO UKONČENÉ

[nggallery id=2425]

Populárne články