Connect with us

Súťaž

Kto spravil najkrajšiu zimnú fotografiu Piešťan?

Published

on

Reklama

Vyhlasujeme súťaž o najkrajšiu zimnú fotografiu Piešťan a okolia. Sneh sa nám už síce roztopil a ťažko povedať či nejaký nový ešte napadne, ale veríme, že keď ho bolo dostatok, vytiahli ste fotoaparáty a zachytili atmosféru zasnežených Piešťan.

 

Reklama

[singlepic id=10136 w=320 h=240 float=left]Súťažné podmienky:

Aby mohli byť vaše fotografie zaradené do súťaže, je potrebné, aby na nich bola zachytená zima a aby zobrazovali Piešťany prípadne blízke okolie.  VTéma fotografií je voľná. Súťaže sa môže zúčastniť ktokoľvek, amatér aj profesionálny autor. Fotografie v rozlíšení 800×533 px posielajte na adresu redakcia@pnky.sk. V maili uveďte názov fotografie a miesto, kde bola zhotovená. Zaslaním fotografie potvrdzujete, že je vašim dielom a máte k nej autorské práva. Zároveň dávate súhlas na voľné a bezodplatné použitie fotografií na propagáciu tejto súťaže. Vyhlasovateľ súťaže nenesie zodpovednosť za prípadné zneužitie fotografií treťou stranou.

Reklama

 

Hlasovanie a ceny:

Cena čitateľov portálu PNky.sk – cenu získa autor fotografie s najvyšším počtom hlasov z hlasovania na portáli PNky.sk. Hlasovanie je obmedzené na jeden hlas pre jednu fotografiu z jednej IP adresy. Hlasovať môžete aj za viacej fotografií. Pre určenie víťaza je rozhodujúci počet hlasov a v prípade ich rovnosti je druhým kritériom hodnota získaných hviezdičiek danej fotografie. Víťaz hlasovania čitateľov získa poukážku na konzumáciu v bratislavskom Osaka Sushibare v hodnote 33 EUR.

 

Cena fotoprofesionálov – cenu získa autor, ktorého fotografia najviac osloví päťčlennú porotu zloženú z profesionálnych fotografov zo Slovenska a Čiech. Výherca sa môže tešiť na balíček wellness služieb v piešťanskom hoteli Máj v hodnote 30 EUR.

 

Termíny:

Fotografie môžete posielať do 15. marca 2011, budú priebežne zverejňované na portáli PNky.sk a od okamihu ich zverejnenia je možné za ne hlasovať v súťaži o Cenu čitateľov portálu PNky.sk. Hlasovanie ukončíme 20. marca o 20.00 h a následne zverejníme výhercov oboch cien.

KTORÁ FOTKA JE PODĽA VÁS NAJKRAJŠIA? HLASOVANIE UKONČENÉ!!! VÝSLEDKY TU.

[nggallery id=504]

 

 

Populárne články