Connect with us

Súťaž

Hlasujte za najlepšiu fotku a rozhodnite o Cene portálu PNky.sk

Published

on

Reklama

HLASOVANIE SKONČENÉ – V nedeľu 24. októbra budú vyhlásené výsledky šiesteho ročníka súťaže Fotokursalon, ktorú organizuje Kursalon a Piešťanský fotoklub s partnermi. Tento rok sa prihlásilo 42 autorov, ktorí poslali 190 fotografií. Odborná porota má naplánované stretnutie a rozhodovanie na začiatok budúceho týždňa, ale vy môžete určiť najkrajšiu fotografiu už dnes.

Od dnes do polnoci v piatok 22. októbra môžete hlasovať za najkrajšiu fotografiu. Do hlasovania na portáli PNky.sk sme zaradili od každého prihláseného autora maximálne tri fotografie (ktoré sme si u autorov s väčším počtom dovolili vybrať vrámci redakcie), celkovo tak máte na výber 102 fotografií. Hlasovanie prebieha označením 1 – 5 hviezdičiek pod fotografiou, kde 1 je najmenšia a 5 najvyššia hodnota. Hlasovať môžete aj za viac fotografií, avšak z jednej IP adresy je možné dať jednej fotke počas celého hlasovania iba jeden hlas.

Reklama

Ak chce niekto podvádzať, nie je to problém, keďže môže využiť dynamické prideľovanie IP adresy. Veríme však v serióznosť hlasujúcich. Problém môže tiež nastať ak viac počítačov využíva jednu IP adresu, v takom prípade, ak už niekto z tejto konkrétnej IP adresy hlasoval, systém vám oznámi, že ste už hlasovali.

Vopred sa ospravedlňujeme dvadsiatim percentám užívateľov Internet Exploreru, ktorý žiaľ nespolupracuje s pluginom, ktorý používame na hlasovanie. Respektíve hlasovanie je funkčné, čiže fotke môžete prideliť hlas, avšak keď si ju chcete zväčšiť, neobjaví sa v lightboxe, ale hlboko na na konci stránky.

Reklama

Autor fotografie s najväčším počtom vašich hlasov, získa Cenu portálu PNky.sk a hodnotnú knižnú publikáciu s fotografickou tematikou.

[nggallery id=209]

Populárne články