Connect with us

Súťaž

Hľadáme fotku mesiaca na tému Zima v Piešťanoch

Published

on

Reklama

V spolupráci s fotoateliérom a minilabom FOTOCOLOR na Teplickej ulici v Piešťanoch budeme v tomto roku každý mesiac organizovať súťaž o Fotografiu mesiaca.  Aktuálne teda hľadáme fotku mesiaca január 2012 na tému Zima v Piešťanoch. Je na vás ako sa s témou popasujete, kreativite sa medze nekladú. Zima v Piešťanoch nemusí nutne znamenať sneh.

[singlepic id=24307 w=450 h=400 float=center]

Reklama

Súťažné podmienky:

Súťaže sa môže zúčastniť ktokoľvek, amatér aj profesionálny autor. Fotografie v rozlíšení 800×533 px pridáte do súťaže pomocou online formulára. Uveďte názov fotografie, vaše meno  a kontaktné údaje. Zaslaním fotografie potvrdzujete, že je vašim dielom a máte k nej autorské práva. Zároveň dávate súhlas na voľné a bezodplatné použitie fotografií na propagáciu tejto súťaže. Vyhlasovateľ súťaže nenesie zodpovednosť za prípadné zneužitie fotografií treťou stranou.

Reklama

Hlasovanie:

Víťazom sa stane autor, ktorý získa najviac hlasov od čitateľov portálu PNky.sk. Hlasovanie je obmedzené na jeden hlas pre jednu fotografiu z jednej IP adresy. Hlasovať môžete aj za viacej fotografií. Pre určenie víťaza je rozhodujúci počet hlasov a v prípade ich rovnosti je druhým kritériom hodnota získaných hviezdičiek danej fotografie.

Víťaz získa poukaz na tlač fotografií v minilabe FOTOCOLOR na Teplickej ulici v Piešťanoch (bývalý 35 korunový obchod) v hodnote 30 eur.

[singlepic id=23629 w=500 h=300 float=center]

Termíny:

Fotografie môžete posielať do 25. januára 2012. Budeme ich priebežne zverejňovať a od okamihu ich zverejnenia je možné za ne hlasovať v súťaži. To znamená, že čím skôr pošlete fotografie, tým získate dlhší čas, kedy je za ne možné hlasovať. Hlasovanie bude ukončené 31. januára 2012.

Pridávanie fotografií ukončené.

 

HLASOVANIE ZA NAJ FOTOGRAFIU MESIACA JANUÁR 2012 UKONČENÉ VÝSLEDKY NÁJDETE TU

[nggallery id=1352]

Populárne články