Connect with us

Súťaž

Hľadá sa najsympatickejší muž Piešťan

Published

on

Reklama

Caffe bar Seldo hľadal na prelome rokov naj Piešťanku. Stala sa ňou Nikoleta Kováčová. Náš portál  vyhlásil pred časom súťaž o najsympatickejší pár Piešťan, v ktorej najviac hlasov získali Lukáš a Lenka. Teraz sme sily spojili a vyhlasujeme súťaž o najsympatickejšieho muža Piešťan.

Páni zapojte sa výhra vám určite bude chutiť. Dámy vy sa tiež môžete popýšiť svojim partnerom (samozrejme s jeho súhlasom) a výhru si môžete užiť spoločne. Najsympatickejší muž vyhrá poukážku na konzumáciu v Caffe bare Seldo v hodnote 25 eur.

Reklama

Stačí poslať fotografiu na email redakcia@pnky.sk, napísať meno súťažiaceho (v prípade, že posielate fotografiu niekoho iného, pridajte čestné vyhlásenie, že s tým súhlasí a že ste fotku poslali s jeho vedomím). My fotografiu pridáme do galérie a čitatelia PNiek budú hlasovať za najsympaťáka Piešťan. Podmienkou na zaradenie do hlasovania je, aby súťažiaci býval v okrese Piešťany.

Hlasuje sa kliknutím na hviezdičky pod náhľadom fotografie. V prípade rovnosti hlasov, rozhoduje priemer hodnotenia hviezdičkami. Hlasovať môžete za ľubovoľný počet súťažiacich. Jediným obmedzením je, že z jednej IP adresy môžete hlasovať za jedeného súťažiaceho len raz.

Reklama

Súťaž začína 31. marca a fotky môžete posielať do 14. apríla, hlasovať sa bude dať až do 17. apríla, keď spoznáme víťaza.

Odmenu v podobe 15 eurovej poukážky na konzumáciu v Caffe bare Seldo, kde môžete už teraz zájsť napríklad na príjemnú rannú kávu a niečo sladké za výbornú cenu, získa aj jeden z hlasujúcich. Podmienkou je, aby sa stal odberateľom nášho Newslettru, alebo aby sa zaregistroval ako užívateľ stránky (úplne vpravo hore – v tomto prípade získava bonusové služby ako napríklad možnosť sťahovať fotografie vo vyššom rozlíšení).

HLASUJTE ZA NAJSYMPATICKEJŠIEHO MUŽA PIEŠŤAN – HLASOVANIE UKONČENÉ VÝSLEDKY NÁJDETE TU

[nggallery id=607]

REKLAMA


 

Populárne články