Connect with us

Súťaž

Fotka leta 2014 – 3

Published

on

Reklama
Reklama

Prázdniny sú v plnom prúde, podeľte sa s nami o svoje zážitky! Či už ste vyrazili na hory, k moru alebo si užívate leto v Piešťanoch, určite ste urobili zopár zaujímavých fotografií. Práve o nich je naša letná súťaž. Každý, kto sa do nej zapojí, môže vyhrať veľkoformátovú tlač svojej fotografie na plátno s rozmerom 60×90 cm. Víťaza vyberú každé dva týždne čitatelia nášho portálu. Vyhrá fotka, ktorá dostane najviac hlasov.

VYHODNOTENIE

V treťom kole  prihlásili súťažiaci spolu 76 fotografií, ktoré dostali od čitateľov celkovo 3288 hlasov. Najviac hlasov – 144 – získala fotografia Moniky Šupatíkovej Farebný pozdrav letnej prírody I. Srdečne gratulujeme.

tam kde slnko nezapada

Reklama

REKLAMA

MONKEY

Súťažné podmienky:

Fotografie môže do súťaže poslať každý. Mali by zachytávať zaujímavé momenty z letných dovoleniek a môžu byť vytvorené kdekoľvek na svete. Ak trávite prázdniny v Piešťanoch, zapojte do súťaže snímky, na ktorých je zaznamenaná letná atmosféra nášho mesta.

Každý môže prihlásiť v každom kole maximálne päť fotografií a to pomocou formulára, v ktorom je potrebné uviesť meno, popis fotografie a kontaktné údaje (e-mail, telefón). Nahrané fotografie, ktoré nebudú obsahovať všetky požadované údaje, nebudú do súťaže pripustené.

Zaslaním fotografie potvrdzujete, že k nej máte autorské práva. Vyhlasovateľ súťaže nenesie zodpovednosť za prípadné zneužitie fotografií treťou stranou. Nahraním fotografie udeľuje súťažiaci súhlas na voľné a bezodplatné použitie fotografií na propagáciu tejto súťaže a zverejnenie mena. Vyhlasovateľ súťaže si vyhradzuje právo nezverejniť a nepripustiť do súťaže nevhodné, či pohoršujúce fotografie.

Hlasovanie:

Víťazom každého kola sa stane autor fotografie, ktorá získa najviac hlasov od čitateľov portálu PNky.sk. Hlasuje sa kliknutím na hviezdičky pod náhľadom fotografie. Hlasovanie je obmedzené na jeden hlas pre jednu fotografiu z jednej IP adresy. Hlasovať môžete aj za viacej fotografií. Pre určenie víťaza je rozhodujúci počet hlasov a v prípade ich rovnosti je druhým kritériom hodnota získaných hviezdičiek danej fotografie. Fotografie sa pridávajú do súťaže priebežne (fotografia sa na stránke zobrazí max. do 24 hodín od uploadu). Tretie kolo začína 6. augusta končí 31. augusta.

REKLAMA

20082014-AB-contact

HLASOVANIE BOLO UKONČENÉ

Populárne články