Connect with us

Súťaž

Do Piešťan prídu Horkýže Slíže. Vyhrajte lístky na ich koncert

Published

on

Reklama

Vianočné trhy na námestí sú lákavé, vínko zahreje, no po chvíli mráz opäť víťazí. Lodenica Muzik Pub pre vás preto pripravuje niekoľko veľkých hrejivých prekvapení. Jedným z nich je koncert skupín The Downhill a Horkýže Slíže, ktorý sa v Lodenica Muzik Pube uskutoční 17. decembra.

Horkýže Slíže pozná aj vďaka reklamám na mobilného operátora takmer každý. Kapela funguje už skoro 20 rokov, vydala 10 albumov a získala dve platinové platne. V Lodenica Muzik Pube im budú predskakovať The Downhill jediní slovenskí účastníci celosvetového finále medzinárodnej súťaže amatérskych kapiel Emergenza 2011, kde skončili na vynikajúcom jedenástom mieste.

Reklama

Lístky na tento koncert sú už v predpredaji za 8 eur, na mieste budú stáť 10 eur. Pre čitateľov nášho portálu poskytol organizátor podujatia dva lístky zdarma. Stačí do 12. decembra odpovedať na otázku: „Ktoré miesto obsadila kapela The Downhill na súťaži Emergenza 2011?“ a správnu odpoveď poslať na adresu redakcia@pnky.sk. O týždeň oznámime mená dvoch víťazov. Každý z nich dostane jeden lístok.

[youtube width=“522″ height=“316″]http://www.youtube.com/watch?v=bHIhQFuwRnw[/youtube] 

Reklama

-inf-

Populárne články