Úvod Šport Zmaľovala futbalistov

Zmaľovala futbalistov

REKLAMA
Skola Rakovice

Andreu Jackovú Piešťancom asi netreba príliš predstavovať. Ak by však náhodou niekto nevedel, prípadne pre cezpoľných, ktorí zájdu na náš web, je to niekoľkonásobná majsterka Slovenska v bodypaintingu nuke 10 다운로드.  

[singlepic id=240 w=320 h=240 float=left]Namaľovala toho už veľa, ale počas prípravného kempu slovenských futbalových reprezentantov v Piešťanoch sa jej podaril ďalší kúsok 김약국의 딸들 책 다운로드. Zmaľovala totiž našich futbalistov.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Knebl
Dompek Pizza 2021

Nie, nenarobila im modriny, ale zo Stana Šestáka spravila leva, z Martina Škrteľa bojovníka, z Jána Muchu geparda, Miroslav Stoch sa na chvíľu zmenil na bojovníka silnejšieho odvaru a kapitán Marek Hamšík na peknučkú zebru Men's Worship Camp 2018. Celé veselé fotenie, tak ho Andrea špecifikovala, má na svedomí denník SME, kde si budete môcť 9. júna pozrieť výsledok v tematickej prílohe venovanej majstrovstvám sveta vo futbale. Teším sa z tejto skúsenosti, mám rada svoju prácu, lebo mi umožňuje stretnúť sa s ľuďmi a dokonca sa ich aj dotýkať 엔비디아 지포스 다운로드. Najlepšie sa mi maľoval Stano Šesták, vidieť, že má dcéru a je v znamení strelca, ako ja, správne strelený,,“ skomentovala fotenie piešťanská maliarka na telo. [singlepic id=246 w=320 h=240 float=right]Vďaka blížiacemu sa futbalovému sviatku, kam sa po prvý raz, pozrú aj slovenskí futbalisti, mala Andrea tiež možnosť maľovať fanúšikov, ktorý sa chceli odfotiť s futbalovou trofejou pre majstrov sveta počas jej návštevy na Slovensku egov 파일 다운로드. Dôkaz nájdete vo fotogalérii medzi fotkami, ktoré nám poslala. Pred blížiacimi sa majstrovstvami, sa s promoaktivitami trhá vrece, a tak je Andrea naplno vyťažená aj tento štvrtok a piatok, keď bude maľovať pre zoznam.sk futbalové dresy na telá šestnástich slovenských dievčat Lineage Pack.

Autor: Tomáš Hudcovič   Foto: archív A. Jackovej

[nggallery id=8]

REKLAMA