Úvod Novinky Závody Formule Future už budúci víkend na Siesta pláži

Závody Formule Future už budúci víkend na Siesta pláži

REKLAMA

Aktualizované – Na Siesta pláži sa v sobotu 24. septembra sa uskutočnia preteky FORMULA FUTURE. Ich súčasťou bude VI. kolo Majstrovstiev Slovenskej republiky Formula Future a I 패션시티 mr 다운로드. kolo Sútaže družstiev o pohár primátora mesta Piešťany. Štart pretekov je plánovaný na 9:00. V rámci spievodného programu je pripravená výstava, ale i ukážka rýchlostných člnov viacerých kubatúr na vodnej hladine 해피 메리 다운로드. Taktiež nebude chýbať ukážka rýchlostného člnu pre začínajúcich pretekárov a predstaví sa aj pretekár Mário Lámy na jeho 500-koňovom vodnom skútri Markdown Editor. Podujatie organizuje H2O Motorsport Piešťany pod záštitou Slovenského zväzu vodného motorizmu, Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky a Mesta Piešťany hand simulator 다운로드.

Samotné preteky Formula Future majú dve časti. Prvá časť preteku je tvorená slalomovou časťou na gumennom člne a druhá časť je viazanie vodáckych uzlov pads 9.3 다운로드. Preteky sú rozdelené do dvoch kategórii. Mladším pretekárom patrí kategória od 8 do 12 rokov, ktorí jazdia na gumennom člne s 5- koňovým motorom 사랑의 불시착 1화 다운로드. Kategória pre starších je limitovaná vekom do 18 rokov, títo pretekári jazdia na gumennom člne s 15- koňovým motorom.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

h2o plagat_resize

-Zdroj: H2O Motorsport Piešťany – https://www.facebook.com/H2O-Motorsport-Pie%C5%A1%C5%A5any-903649639654070//Foto: Formula Future

REKLAMA