Úvod Šport Vodné pólo: Pólisti zabojovali na turnaji v maďarskom Cegléde

Vodné pólo: Pólisti zabojovali na turnaji v maďarskom Cegléde

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Vodnopólové mužstvo veteránov KVP Kúpele Piešťany, ktoré tvoria hráči nad 35 rokov, začalo sezónu na medzinárodnom turnaji v maďarskom Cegléde Java multi-file download. Okrem pólistov z kúpeľného mesta sa turnaja zúčastnili ukrajinské mužstvá Dynamo Ľvov a Užhorod, zo Slovenska Slávia UK Bratislava a tri maďarské družstvá z Budapešti NationwideBlade. Zúčastnené družstvá boli rozdelené do dvoch štvorčlenných skupín. Piešťanci vo svojej „A“ skupine odohrali tri zápasy.

Na úvod naši pólisti prehrali so Sundy Boys Budapešť 4:7, góly za KVP strelili 3-Ferančík, 1-Adamkovič Download the Android Studio sdk. Nad Dynamom Ľvov zvíťazili naši tesne 6:5, skórovali 2-Adamkovič, Ferančik, 1-Stančík, Haberern. V treťom zápase prehrali piešťanci s Kecskemétom 4:10, čo znamenalo konečné tretie miesto v skupine a možnosť hrať o celkové piate miesto na turnaji Download the dailymotion video. Góly KVP s Kecskemétom strelili 2-Ferančík a po jednom Brna a Stančík. V zápase o celkové 5. miesto sa hráči KVP stretli s tretím mužstvom z „B“ skupiny Tipo BVCS Budapešť omvs 다운로드. Piešťanskí pólisti zvíťazili v zápase 6:4 a celkovo obsadili piatu priečku. Za Piešťancov skórovali 2-Ferančík, Haberern, 1-Adamkovič, Stančík Jeju Gothic Download.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Zostava KVP:
Chlpek, Kuropka, Makovník, M. Petričevič, Tichov, Adamkovič, Brna, Racík, Kuna, Haberern, Stančík, Ferančík, Čambor 페인터 12 다운로드.

Konečná tabuľka:
1.Easy Polo OSC Budapešť
2.Kecskemét
3.Sundy Boys Budapešť
4.Užhorod
5.KVP Kúpele Piešťany
6.Tipo BVCS Budapešť
7.Dynamo Ľvov
8.Slávia UK Bratislava

-KVP Kúpele Piešťany-

REKLAMA