Úvod Novinky Vodné pólo: Piešťanskí veteráni vicemajstrami sveta v juhokórejskom Gwangju

Vodné pólo: Piešťanskí veteráni vicemajstrami sveta v juhokórejskom Gwangju

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V dňoch 5. až 11. augusta sa uskutočnili Majstrovstvá sveta veteránov vo vodnom póle v juhokórejskom Gwangju, na ktorých sa zúčastnili i hráči KVP H2O pólo Piešťany vo vekovej kategórii 65+ 백의성 연애 증후군 다운로드. Družstvo malo za súperov 7 ďalších účastníkov, s každým z nich odohralo vzájomný zápas.

Vo veľmi ťažkých podmienkach, keď denné teploty dosahovali okolo 40°C pri veľkej vlhkosti, avšak po úspešnom priebehu celého turnaja, družstvo nakoniec obsadilo druhé miesto len o skóre za víťazným nemeckým Dusseldorfom 유튜브 url 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Napriek tomu, že družstvo neprehralo v turnaji ani jedno stretnutie a nedosiahlo na najvyšší stupienok, dosiahli piešťanskí vodní pólisti pekný úspech na svetovom podujatí, na ktorom sa pravidelne zúčastňujú tisícky športovcov z celého sveta ultra-high definition images.

Oporami piešťanského družstva boli hlavne Igor Vestenický a Jozef Cifra. Navyše v družstve BT Piešťany v kategórii 70+, ktoré bolo zložené väčšinou z amerických hráčov, hral aj Ivan Kolárik, ktorý si taktiež priviezol striebro za umiestnenie na druhom mieste vo svojej vekovej kategórii mega zip.

Výsledky KVP H2O pólo Piešťany 65+:

BT Piešťany – H2O Piešťany 6 – 13
H2O Piešťany – Mariners 13 – 1
Perth 70 – H2O Piešťany 4 – 8
H2O Piešťany – Perth 65 7 – 5
H2O Piešťany – Dusseldorf 6 – 6
Santa Barbara – H2O Piešťany 3 – 4

Celkové poradie na prvých 3 miestach: 1/ Dusseldorf, 2/ H2O Piešťany, 3/ Santa Barbara

Text a foto: -jc-

REKLAMA