Úvod Novinky Vodné pólo: Piešťanci ovládli Anti Kajlich Cup

Vodné pólo: Piešťanci ovládli Anti Kajlich Cup

REKLAMA
GM Dental Zubar

Na piešťanskom kúpalisku EVA sa v sobotu 8. októbra uskutočnil 16.ročník medzinárodného vodnopólového turnaja hráčov starších ako 35 rokov pod názvom Anti Kajlich Cup 정령왕 엘퀴네스 다운로드. Turnaj je pomenovaný po piešťanskom vodnopólistovi a majstrovi ČSSR Anti Kajlichovi žijúcom v Austrálii. Domáce mužstvo KVP Piešťany prešlo suverénne všetkými zápasmi a zaslúžene sa umiestnilo na prvom mieste song as a minus.

Okrem KVP Kúpele Piešťany sa ho zúčastnilo ukrajinské Dynamo Ľvov, maďarské Tipo BVSC Budapešť a Slávia UK Bratislava. Mužstvá odohrali medzi sebou vzájomné zápasy po ktorých sa vytvorila konečná tabuľka it to GomPro. Mužstvá, ktoré skončili na prvých dvoch miesta sa stretli vo finále a zvyšné dve mužstvá v zápase o tretie miesto.

REKLAMA
Knebl
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany

Piešťanskí pólisti sa stali zaslúženým víťazom, keď ako jediné mužstvo vyhrali všetky štyri zápasy Frog King Snow. Vo svojom úvodnom zápase porazili Dynamo Ľvov 8:4 keď po dva góly strelili Stančík, Kolár a Polák, po jednom pridal Adamkovič a R. Berlanský Official donggang download. Druhý zápas proti Slávii UK Bratislava bol veľmi vyrovnaný. Pólisti kúpeľov v ňom dvakrát otočili vedenie súpera a o ich víťazstve rozhodol šesť sekúnd pred koncom zápasu strelou z polovice ihriska Tichov, ktorý bol zároveň autorom troch gólov, jeden gól pridal Stančík 차임벨 다운로드. V ďalšom zápase proti Budapešti si piešťanci schuti zastrieľali a zvíťazili v pomere 7:3. Góly domácich dali: 2-Adamkovič, Ferančík, 1-Polák, Stančík, Kolár 시를 잊은 그대에게 다운로드. Toto víťazstvo zároveň rozhodlo o tom, že piešťanskí pólisti nastúpili vo finále znova proti Bratislave.

Finálový zápas bol opäť veľmi vyrovnaný Genuine for Windows 7. Dve minúty pred koncom zápasu hráči kúpeľov viedli 4:2, ale po dvoch zbytočných vylúčeniach Bratislava vyrovnala na 4:4. O víťazovi rozhodli až pokutové hody 창조의 법칙 다운로드. Ten rozhodujúci premenil domáci Ferančík a družstvo KVP Kúpele Piešťany sa tak stalo víťazom turnaja.

V zápase o tretie miesto zdolali hráči Tipo BVSC Budapešť ukrajinské Dynamo Ľvov 6:5 트위치 동영상 다운로드.

Zostava KVP: Chlpek, Stančík, Tichov, Polák, M. Petričevič, Adamkovič, Kolár, Ferančík, R. Berlanský, Racík, Mi. Berlanský, Štefka, Kuna.

Konečná tabuľka:

1. KVP Kúpele Piešťany
2. Slávia UK Bratislava
3. Tipo BVSC Budapešť
4. Dynamo Ľvov

-KVP Kúpele Piešťany-

REKLAMA