Úvod Novinky Veslovanie: Piešťanci získali v Brne sedem pódiových umiestnení

Veslovanie: Piešťanci získali v Brne sedem pódiových umiestnení

Po minulotýždňových kontrolných pretekoch Slovenského veslárskeho zväzu sa veslári z VK Sĺňava Piešťany zúčastnili 23. a 24. apríla veslárskych pretekov v Brne Dude Simulator. Pre viacerých, hlavne tých najmladších, to boli prvé preteky v sezóne, o to viac potešili výsledky v bohatej konkurencii. Na pretekoch sa zúčastnilo 14 klubov z Moravy a Slovenska, čo prestavovalo viac ako 220 prihlásených lodí java pdf 파일 다운로드.

Brnenska regata 2016 - 76
V najmladšej, žiackej kategórii Piešťanci zaznamenali 3 bronzové umiestnenia, všetky na dvojskifoch japanese ime. Medzi žiakmi mladšími skončili na treťom mieste Matej Ďuriš spolu s Augustínom Petruškom. Rovnaké umiestnenie, ale medzi staršími žiakmi zopakovali Samuel Banás so Samuelom Gonom water vango-based. Tretí bronz do zbierky pridali staršie žiačky Lívia Oravcová a Sofia Gonová.

Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Medzi dorastenkami vybojovala zlatú medailu na skife Viktória Zruttová java ftp 파일 다운로드. Mužskú kategóriu ovládol Matúš Vančo, ktorý premenil všetky tri štarty na víťazstvo. Vyhral v skife, na dvojskife ho doplnil oddielový kolega Ondrej Kovačovič, v párovej štvorveslici doplnili našu dvojicu dvaja veslári z SVK Bratislava Go free download.