Veslovanie: Na Morave bol najúspešnejší Vančo

Posledný augustový víkend (25.8. – 26.8.) sa piešťanskí veslári zúčastnili Břeclavskej regaty na rieke Dyje. Najviac sa darilo Richardovi Vančovi, ktorý sa stal víťazom preteku OPEN na 500 metrov.
Richard vyhral rozjazdu, semifinále aj finále, vďaka čomu si na svoje konto pripísal tiež finančnú prémiu. Z víťazstva sa tešili tiež Martin Kosák v skife juniorov a Matúš Vančo v skife mužov. Druhé miesta obsadili Klaudia Čamborová v skife junioriek, Martin Kosák s Martinom Bojňanským v dvojskife juniorov, Matej Šmída s Matúšom Vančom v dvojskife mužov. Martin Bojňanský obsadil 3. miesto v skife juniorov. Na rovnakom mieste doveslovala mužská párovka s Matejom Šmídom a Matúšom Vančom, keď ich doplnili Juraj Zlacký z SVK Bratislava a Martin Mikýsek z SVK Břeclav.