Úvod Novinky Veslovanie: Lukáš Babač majstrom Európy

Veslovanie: Lukáš Babač majstrom Európy

REKLAMA

Slovenský reprezentant vo veslovaní Lukáš Babač sa dnes v nedeľu 8. mája stal majstrom Európy v skife mužov ľahkých váh. Týmto výsledkom nadviazal na minuloročnú sezónu, ktorá začala veľkým výkonnostným progresom, úspechmi vo svetovom pohári i druhým miestom na majstrovstvách Európy, avšak piešťanský pretekár ju musel pre zranenie predčasne ukončiť reverse trial pc.

12985636_1203204259692872_6860638390743849959_n[1]

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

Sériu pretekov majstrovstiev odštartoval Lukáš druhým miestom v rozjazde, kde si pohodlnou kontrolou preteku zabezpečil účasť v semifinále sound file. Semifinálovú jazdu opäť veslár so Sĺňavy kontroloval, tento raz od štartu až do cieľa z prvého miesta.

Vo finále A začal Lukáš o niečo pomalšie ako súperi a po prvých 500 m bol na treťom mieste like fate you love. V polovici preteku sa posunul na druhú priečku za vedúceho Nemca Steinhuebela. Postupne sa dostával lepším rozložením síl pred neho a 500 m pred cieľom už nepatrne viedol 우라라 미로첩 다운로드. V závere Piešťanec ukázal svoju rýchlosť a náskok navýšil na viac ako dve sekundy.

Teraz čaká Lukáša Babača príprava na dodatočnú kvalifikáciu na olympiádu, kde sa pokúsi presadiť medzi ťažkými skifármi a zabezpečiť si tak miestenku do Ria 사무라이 쇼다운 5 스페셜 다운로드.

-th- Foto: FB L. Babača

REKLAMA