Úvod Šport Veslovanie: Lukáš Babač je v ľahkom skife tretím najlepším mužom na svete

Veslovanie: Lukáš Babač je v ľahkom skife tretím najlepším mužom na svete

Holandský Rotterdam zažíva počas celého týždňa Majstrovstvá sveta vo veslovaní v neolympijských disciplínach seniorov a zároveň hostí aj pretekárov do 23 rokov a súťaže juniorov 신의퀴즈 시즌3 다운로드. Lukáš Babač vo štvrtok vyhral svoju semifinálovú jazdu a včera popoludní nastúpil do finále. V neľahkom proti svetovej skifárksej špičke obsadil nakoniec vynikajúce tretie miesto za za Írom Paulom O´Donovanom a Maďarom Péterom Galambosom Office. V svetovom šampionáte do 23 rokov bojoval aj Piešťanec Richard Vančo, ktorý spolu s Bratislavčanom Petrom Zelinkom obsadili vo finálovej jazde šieste miesto. Veslársky klubu Sĺňava sa tak vo svete prezentoval vynikajúcimi výkonmi svojich členov wget. Pozrite sa na finálovú jazdu Lukáša Babača.