Úvod Novinky Veslovanie: Dvojskif Vančo Zelinka druhý na akademických majstrovstvách sveta

Veslovanie: Dvojskif Vančo Zelinka druhý na akademických majstrovstvách sveta

Dvojskif mužov ľahkých váh Richard Vančo s Petrom Zelinkom v nedeľu 4. septembra zaknihoval ďalší výborný výsledok. Na akademických majstrovstvách sveta vo veslovaní v poľskej Poznani skončila piešťansko-bratislavská posádka na druhom mieste 명탐정 코난 16기 다운로드. Nad sily slovenských reprezentantov boli len Nemci.

vanco zelinka

Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Mladí veslári ukázali dobrú formu už na minulotýždňových majstrovstvách sveta do 23 rokov v holandskom Rotterdame, kde vo finále vybojovali šieste miesto Centos svn. V Poľsku sa im darilo ešte viac. Porazila ich len nemecká posádka, pričom Ursprung a Kulbach sú členmi ľahkej párovky, ktorá vyhrala tohtoročné seniorské majstrovstvá sveta 활기찬 배경음악 다운로드.

V rozjazde skončili Vančo so Zelinkom na nepostupovom druhom mieste za Nemcami. To znamenalo účasť v opravnej jazde, kde si víťazstvom vybojovali účasť vo finále A s3 데이터 다운로드. V ňom vo veľmi tesnom súboji časom 6:22,495 zaostali za víťaznými Nemcami o 0,699 sekundy. Tretích Francúzov delilo od druhého miesta Slovákov 0,467 sekundy 오버쿡 다운로드. Štvrtí Taliani zaostali za našimi reprezentantmi o 0,687 sekundy. Na piatom mieste skončili Íri a šiesty boli susedia z Českej republiky.

-th- Foto: FB R 슈퍼마리오 선샤인 다운로드. Vančo