Úvod Novinky Veslovanie: Babač na ME ôsmy, dvojskif Vančo, Sloboda v C-finále

Veslovanie: Babač na ME ôsmy, dvojskif Vančo, Sloboda v C-finále

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Počas posledného májového víkendu sa v českých Račiciach konali Majstrovstvá Európy vo veslovaní. Piešťany na nich mali trojnásobné zastúpenie v dvoch posádkach image url. V skife mužova ľahkých váh sa predstavil Lukáš Babač, v dvojskife ľahkých váh dvojica Richard Vančo, Maroš Sloboda. Lepšie sa darilo Lukášovi Babačovi, ktorý skončil druhý v B-finále a teda obsadil konečnú ôsmu priečku 고전게임 슬램덩크 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Lukáš Babač začal účasť na tohtoročných majstrovstvách Európy tretím miestom v rozjazde, ktorú vyhral neskorší majster Švajčiar Michael Schmid 마왕의 사역마 다운로드. Znamenalo to, že postup do semifinále si musí vybojovať v opravnej jazde, keďže priamo postupovali iba prvé dve lode.

V „opravke“ dovesloval piešťanský veslár na treťom mieste za Slovincom a Bulharom, čo znamenalo postup do semifinále 47m 2 다운로드. V ňom skončil na štvrtom mieste, čo znamenalo účasť vo finále B a boj o siedmu priečku. V nedeľňajšom predpoludňajšom súboji začal slovenský reprezentant o niečo pomalšie tif viewer. Prvý kilometer sa držal na štvrtej priečke. Druhej polovici dvojkilometrovej trate svoje tempo stupňoval, čo ho posunulo na druhú priečku za Slovinca Rajka Hrvata a znamenalo celkové ôsme miesto na ME Wilbis download.

Dvojskif mužov ľahkých váh Vančo, Sloboda si vybojoval účasť vo finále C google apps for android 4.3. Tu sa slovenským reprezentantom v protivetre podarilo zdolať maďarskú posádku, čo im vynieslo napokon celkové 17. miesto.

Piešťanci museli v súboji o semifinále tiež do opraviek Mac Terminal. V nich boli nad ich sily pretekári z Veľkej Británie, Grécka a Ruska, čo znamenalo postup do semifinále C/D. V ňom doveslovali tretí za Maďarmi a Turkami, vďaka čomu postúpili do tretej najlepšej šestky ME 으뜨거따시 스폰서 다운로드. Vo svojej záverečnej jazde na majstrovstvách oplatili maďarskému dvojskifu prehru zo semifinále, avšak Rusi, Švajčiari, Portugalci a Turci boli rýchlejší, a tak Piešťancom patrí celkové 17-ste miesto haansoft pdf 드라이버 다운로드.

-th- Foto: FB L. Babača a R. Vanča

REKLAMA