Úvod Novinky Veľkú cenu Piešťan poznačil dážď aj termín, Hanzalík ale zabodoval

Veľkú cenu Piešťan poznačil dážď aj termín, Hanzalík ale zabodoval

REKLAMA

Prvý ročník motocyklovej súťaže Veľkej ceny Piešťan napriek profesionálnej organizácii prilákal priebežne len niekoľko stoviek divákov War frame download. Dôvodom bolo sčasti počasie, ktoré v nedeľu potrápilo aj niektorých jazdcov, ale i termín, ktorý kolidoval s dvomi ďalšími významnými motocyklovými pretekmi a raz sa už presúval Encloud. Preteky nakoniec zo 150 prihlásených jazdcov absolvovalo len okolo stovky a „mokrý“ závod mal za následok aj jeden pád a zranenie. Pre najaktívnejšieho jazdca z Piešťan však podujatie skončilo úspešne – David Hanzalík nazbieral zopár medailí a preteky si užilo aj viacero veteránov, ktorí štartovali kedysi i na Cene Slovenska image url.

IMG_7289Ako uviedol Tomáš Motyčka z organizačného tímu, napriek problémom sú radi, že sa im podarilo tento prvý ročník zorganizovať, hoci zo 150 pôvodne prihlásených jazdcov prišlo 118 a ani tí nakoniec nenastúpili do závodu všetci: „Asi kvôli vode, je to prírodný povrch, na ktorom sa bežne nejazdí, keď je sucho, ešte sa dá, ale ak zaprší, tak sa šmýka.“ Jedného z jazdcov dokonca po nebezpečnom páde musela odviezť sanitka 고전게임 슬램덩크 다운로드. Problémom bol aj termín, ktorý sa musel posúvať a nakoniec kolidoval s dvomi významnými motoristickými podujatiami – v Brne a vo Fínsku 마왕의 사역마 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Knebl

 

IMG_7342Organizátori nakoniec niektoré súťažné triedy spojili, čo zatraktívnilo závod pre divákov a preteky triedy nad 600 ccm dali bodku za piatym podnikom šesťdielneho seriálu Medzinárodných Majstrovstiev a Přeboru Českej republiky – Tourist Trophy 47m 2 다운로드.

IMG_7355IMG_7360IMG_7299„Za zrušený majstrák v Kyjove, napriek časovej tiesni, sa partiám nadšencov piešťanského a kopčianskeho moto klubu, podarilo po 20-tich rokoch vrátiť do Piešťan motocyklové preteky tif viewer. Jazdeckú i divácku účasť trošku poznačila nepriazeň počasia i kolízia termínov viacerých podujatí, ale napriek tomu považujeme preteky za vydarené Wilbis download. Videli sme pekné majstrovské preteky i mnoho súbojov na trati. Ďakujeme všetkým, ktorí sa na príprave či samotných pretekoch podieľali, ďakujeme jazdcom i divákom,“ zhodnotil T google apps for android 4.3. Motyčka preteky na záver.

Výsledky:

vysledky 125 SP-page-001vysledky Klasik-page-001vysledky 400+Supermono-page-001vysledky do 600-page-001

vysledky nad 600-page-001Výsledky pretekov triedy 250SP+125GP+250GP prinesieme neskôr, kvôli poruche na stránke www.sporttiming.sk Mac Terminal.

-ad-, Zdroj: ww.sporttiming.sk foto článok: A. Drahovská, fotogaléria: E. Budke

REKLAMA