Úvod Novinky V reprezentačnom drese Slovenska sa predstavia tri Piešťanské Čajky

V reprezentačnom drese Slovenska sa predstavia tri Piešťanské Čajky

REKLAMA

Tréner slovenskej ženskej basketbalovej reprezentácie Peter Kováčik v pondelok oznámil konečnú 12-člennú nomináciu na blížiace sa februárové zápasy proti Čiernej Hore a Bosne a Hercegovine v A-skupine kvalifikácie o postup na Majstrovstvá Európy 2019 Minecraft Pokemon Mode. Figurujú v nej aj tri hráčky Piešťanských Čajok.

Z pôvodného 16-členného výberu v konečnom menoslove chýbajú Ivana Jakubcová (Piešťanské Čajky), Timea Sujová (ŠBK Šamorín), Katarína Tetemondová (Union Saint-Amand Porte du Hainaut/Fr.) a Regína Palušná (Visby Ladies/Švéd.) Graph eq download.

REKLAMA
Knebl
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Dodržal som sľub, že zverejním finálnu dvanástku ihneď po Slovenskom pohári žien. Ten ukázal schopnosti niektorých hráčok, ktoré som sledoval 삼성 증권 hts 다운로드. Dvanástka je zložená tak, aby sme boli pripravení na oboch veľmi náročných súperov, ktorými sú Čierna Hora a Bosna a Hercegovina. Myslím si, že súčasná nominácia je tá najoptimálnejšia, ktorú bolo možné vybrať,“ povedal Peter Kováčik centos 6.8 iso 다운로드.

Slovenky dosiaľ v „áčku“ odohrali dve stretnutia: v novembri najskôr prehrali o 12 bodov v Bosne a Hercegovine (67:79), následne doma zdolali Islanďanky (78:62) ibis paint. Bilanciu jedno víťazstvo – jedna prehra má aj Bosna, lídrom s dvoma výhrami je Čierna Hora. Na ME preniknú víťazi ôsmich kvalifikačných skupín a šesť najlepších tímov z druhých priečok Long Dark. „Začneme 5. februára popoludňajším tréningom v Ružomberku, kde sa aj stretneme. Do piatka 9. februára sa tam budeme pripravovať, následne sa presunieme do Podgorice, kde nás čaká v sobotu zápas proti Čiernej Hore Weekly Idol Warner One. V stredu nás potom čaká dôležitý súboj s Bosnou a Hercegovinou,“ doplnil reprezentačný tréner.

Konečná nominácia slovenskej ženskej basketbalovej reprezentácie na februárové zápasy proti Čiernej Hore (10 razer surround 다운로드. 2. o 19.00 h v Podgorici) a Bosne a Hercegovine (14. 2. o 18.00 h v Ružomberku) v A-skupine kvalifikácie o postup na ME 2019:

Rozohrávačky: Barbora Bálintová (Good Angels Košice), Nikola Kováčiková (MBK Ružomberok), Angelika Slamová (Piešťanské Čajky)

Krídelníčky: Marta Páleníková (Good Angels Košice), Terézia Páleníková (Piešťanské Čajky), Miroslava Mištinová (MBK Ružomberok), Veronika Remenárová (KP Brno/ČR), Natália Jelenčíková (BK ŠKP 08 Banská Bystrica)

Pivotky: Žofia Hruščáková (Famila Wuber Schio/Tal.), Mária Felixová (BLK Slavia Praha/ČR), Rebeka Mikulášiková (Piešťanské Čajky), Sabína Oroszová (Fila San Martino Di Lupari/Tal.)

V drese reprezentácie Českej republiky by sa v nadchádzajúcom kvalifikačnom bloku mala objaviť aj rozohrávačka a kapitánka Piešťanských Čajok Lenka Bartáková, ktorá obdržala pozvánku od trénera Štefana Sviteka 피망 게임 다운로드.

-TS Piešťanské Čajky-

REKLAMA