V Lyone úspešná aj Matúšová – s bronzom a rekordom

Po zlate Branislava Puváka na práve prebiehajúcich Majstrovstvách sveta veteránov v atletike vo francúzskom Lyone, získali naši atléti ďalší cenný kov. Bronz v hode kladivom si v silnej konkurencii vybojovala Piešťanka Anna Matúšová.

V sedemboji žien sa na MS v Lyone tiež umiestnila na  4. mieste v kategórii žien od 60 do 65 rokov s výkonom 4523 bodov, čím vytvorila nový slovenský rekord.

Veteráni z atletického oddielu TJ Družby Piešťany už dlhodobo podávajú vynikajúce výkony. Na nedávnych Majstrovstvách Slovenska si práve Anna Matúšová odniesla až tri zlaté medaily zo skoku do výšky,  behu na 80 m cez prekážky a vrhu guľou. Informácie o umiestnení ďalších členov piešťanskej výpravy Annamárie Halmovej a Eda Kučkovského prinesiem po ukončení pretekov.