Úvod Šport Triatlon: Slovakman už je v plnom prúde, za Piešťany súťažia tieto tímy

Triatlon: Slovakman už je v plnom prúde, za Piešťany súťažia tieto tímy

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Aktualizované – Železní muži a ženy začali dlhý triatlon dnes ráno o siedmej hodine prvým okruhom – plávaním na 3,8 kilometra, nasleduje 180 „kilákov“ na bicykli a maratónskych 42,2 km behu 솔리드웍스 도면 템플릿 다운로드. Za Piešťany v preteku súťažia tieto štafety – Piešťanskí fešáci, zmiešaný tím z komunity WeRunPiešťany a ďalším, ktoré dopĺňame po aktualizácii, je družstvo s názvom Píšť@nci your iTunes computer.

w_MG_9644
Piešťanských fešákov
tvoria viacnásobný majster Slovenska v behu na 100 km a niekoľkoročný víťaz horského ultramaratónu Baba Kamzík Martin Vrábel, Lukáš Rusnák, držiteľ niekoľkých titulov z Majstrovstiev Slovenska v plávaní a triatlonista aj bežec Ondrej Kubo. Zaujímavosťou je, že práve kvôli tomuto preteku ich dala dokopy piešťanská športovkyňa Jana Beňačková Morningstar. „Všetci traja sú moji kamaráti, ale vzájomne sa nepoznali,“ uviedla pre PNky s úsmevom a dodala, že ide o naozaj výnimočných športovcov English egg download.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

w_MG_9638

Druhý tím je zmiešaný, tvoria ho dve ženy a jeden muž z komunity WeRunPiešťany resume form. Plávanie už absolvovala Martina Bábiková, ktorá sa aktívne venuje plávaniu v Nitre a trénuje aj deti, na bicykli odštartoval Roman Benický, bývalý hráč tenisu a badmintonu a poslednú časť preteku odbehne Nataša Haringová, bežkyňa a zakladateľka komunity s šesťročnou históriou a organizátora pretekov pod hlavičkou WeRunPiešťany 제브라 폰트 다운로드. Kým prvý tím ašpiruje na víťazstvo, táto trojka plánuje zdolať skôr osobný rekord. „My sme skor rekreační účastníci, no chceme si dokázať, že na to máme,“ povedala pre PNky N tbs 다운로드. Haringová.

Píšť@nci odštartovali v zostave Ondrej Grúň, Tomáš Paulík a Daniel Čurka. Všetkým účastníkom držíme palce HighWorks Messenger pc.

w_MG_9647w_MG_9754

 

-ad-, Foto: T 오인용 목창 다운로드. Hudcovič

 

REKLAMA