Úvod Šport Tím Havranov začína sezónu s novým kádrom

Tím Havranov začína sezónu s novým kádrom

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

A mužstvo hokejistov ŠHK 37 Piešťany sa v novom zložení zúčastnilo už na Memoriále Pavla Zábojníka vo Zvolene minulý týždeň, na ktorom sa však havranom neveľmi nedarilo a v tabuľke skončili poslední easeus todo backup.

Po dlhších rokovaniach sa vedenie ŠHK 37 Piešťany dohodlo na ďalšom pôsobení s českým obrancom Ivom Kotaškom, ďalej do tímu vybralo Samuela Petráša, ktorý sa doteraz pripravoval so Slovanom Bratislava Seongnam City Health Center.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Do prípravy hokejistov ŠHK 37 Piešťany sa zapojili aj ďalší mladíci. O miesto v obrane bude bojovať odchovanec Slovana Bratislava Patrik Bačík ghost32. Havrani mali o bronzového medailistu z minuloročných majstrovstiev sveta do 20 rokov záujem už minulý rok, no vtedy putoval do Nitry. Ďalej budú tréneri Gudas s Krišákom skúšať Filipa Surovku, naposledy hráča prvoligovej Senice movie inception. Kotaška, Bačík i Surovka nastúpili za havranov prvý raz na prípravnom zápase proti Skalici v utorok 11. augusta.

Naopak s niektorými členmi sa „staronový“ hlavný tréner tréner Leo Gudas začiatkom augusta rozlúčil drama good guy. S mužstvom sa ďalej nebude pripravovať Rus Yegor Grishatov a dvaja piešťanskí odchovanci Andrej Mrázik a Martin Žitňanský. Pred memoriálom sa rozlúčili tréneri s Matejom Cuníkom a káder útočníkov neposilní ani Dávid Horňák Flash download.

Zdroj: www.shk37piestany.sk, ilustračné foto: L. Duračka, archív PNky

REKLAMA