Úvod Šport Tereza Páleníková: Tešíme sa, že Slovenský pohár môžeme hrať pred svojimi fanúšikmi

Tereza Páleníková: Tešíme sa, že Slovenský pohár môžeme hrať pred svojimi fanúšikmi

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Hostiteľské družstvo Slovenského pohára žien Piešťanské Čajky čaká už dnes prvý zápas na turnaji. O 15:30 sa o postup do finále pobijú s celkom ŠBK Šamorín 위닝2013 다운로드. Čajky sú pred vstupom do SP dobre naladené a myslia na tie najvyššie priečky.

Sezóna Piešťanských Čajok kvôli neúčasti v základnej skupine Európskeho pohára je poznačená stratou kvalitných zápasov 고인체 폰트 다운로드. Finálový turnaj Slovenského pohára na domácej palubovke je však pre Čajky impulzom spraviť si chuť a naladiť sa pred druhou polovicou sezóny Phonebus movie. „Slovenský pohár je jeden z vrcholov našej sezóny, druhý po Európskom pohári FIBA. Nebudeme sa tváriť alibisticky, chceme hrať kvalitný basketbal gta v apk 다운로드. V tréningovom procese sme sa dobre pripravovali. Ideme do Slovenského pohára s pokorou, no myslíme na najvyššie priečky,“ vraví tréner Čajok Martin Pospíšil ubuntu 14.04 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Čajky vstúpia do finálového turnaja Slovenského pohára dnešným zápasom o 15:30 so Šamorínom a netaja sa ambíciami postúpiť do finále m4s. „Na SP sa veľmi tešíme, budú to dobre a zaujímavé zápasy pred domácim publikom a dúfam, že z toho vyťažíme maximum,“ povedala pred začiatkom turnaja Terézia Páleníková Download the Cultshow Saga Collection.

Piešťany sa vďaka výborným podmienkam v Diplomat aréne pomaličky stávajú centrom ženského basketbalu na Slovensku. Po dvoch kvalifikačných zápasoch ženskej reprezentácie čaká kúpeľné mesto ďalšia akcia, ktorá sa tu bude konať premiérovo mr one day.

„V prvom rade je to skvelé pre Piešťany. Koná sa tu ďalšia veľká akcia po kvalifikačných zápasoch ženskej reprezentácie. Pre Čajky je to ďalšia motivácia ukázať sa 레지던트 이블3 다운로드. Budeme môcť hrať pred domácimi fanúšikmi, v prostredí, na ktoré sme zvyknutí. Chceme tomu dať ozaj maximum a ukázať sa,“ zakončil tréner Pospíšil autoset.

-Piešťanské Čajky/Foto: Laco Ďuračka-

REKLAMA