Connect with us

Šport

Stupka a Drgoň budú hosťovať v ŠHK

Published

on

Reklama
Reklama

Vedenie klubu ŠHK 37 Piešťany sa v stredu dohodlo so zástupcami úradujúceho majstra HC Košice na hosťovaní útočníka Václava Stupku a obrancu Adama Drgoňa. Obaja budú v Piešťanoch zatiaľ hosťovať do 15. februára. Na prvý zápas však nastúpia až túto nedeľu v Banskej Bystrici. 

hokej havrani kosice

Obaja hráči pôsobili v tíme havranov v prvých dvoch extraligových sezónach a patrili medzi opory Piešťan. Pred akutálnym ročníkom 2014/2015 sa však rozhodli ísť vyskúšať šťastie do metropoly východného Slovenska. Tam však neboli dostatočne vyťažovaní a preto možnosť hosťovania v Piešťanoch uvítali.  „Adam Drgoň aj Vašo Stupka sú v Piešťanoch všetkým veľmi dobre známi, a keď sa naskytla možnosť ich hosťovania, vedenie ŠHK 37 ju rado privítalo. Po nie príliš lichotivých výsledkoch, ktoré sme v posledných zápasoch uhrali sme potrebovali posilniť a veríme, že obaja hráči svojimi výkonmi naštartujú nielen seba, ale hlavne aj náš tím,“ uviedol na margo príchodu staronových havranov hovorca klubu Tomáš Horký.

 Václav Stupka nastúpil v aktuálnej sezóne k 40-tim zápasom a nazbieral päť bodov za rovnaký počet prihrávok. Adam Drgoň odohral o zápas menej a na konte má štyri body za štyri asistencie.

Reklama

(Zdroj: tlačová správa ŠHK, http://www.shk37piestany.sk/clanok/9229, ilustr. foto)

Populárne články