Úvod Šport ŠHK37 Piešťany pracuje na predaji „extraligy“ do L. Mikuláša

ŠHK37 Piešťany pracuje na predaji „extraligy“ do L. Mikuláša

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Extraligový hokej sa v Piešťanoch s najväčšou pravdepodobnosťou v budúcej sezóne hrať nebude. Prezident klubu ŠHK37 Piešťany Jaroslav Lušňák pre fanúšikovský portál hfc04.sk potvrdil, že v utorok 6 webcam central 다운로드. júla bol na zväze so zástupcami z Liptovského Mikuláša zistiť podmienky prepisu extraligy a teraz mienia pracovať na splnení týchto podmienok Download colorpop. Na naše otázky z minulého týždňa o situácii v klube odmietol reagovať s odôvodnením, že k téme bude vydaná tlačová správa. Zatiaľ zverejnená nebola 공사계약서 양식 다운로드.

hokej havrani

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Podľa článku na portáli fanklubu prezident klubu Jaroslav Lušňák plánuje aj televíznu diskusiu za okrúhlym stolom, ktorá by mala širokej verejnosti objasniť všetky otázky okolo dnešnej situácie your retirement certificate. Hľadať by sa v nej mali dôvody súčasného stavu a vraj aj vinníci.

Fanúšikovia boli vyjadriť svoju podporu hokejovému klubu na minulotýždňovom mestskom zastupiteľstve snaps fonts. Žiadali, aby mesto pomohlo k zachovaniu hokeja v Piešťanoch. Primátor Miloš Tamajka na zastupiteľstve informoval poslancov a verejnosť, že klub ŠHK37 Piešťany má dlžoby za vodu v TAVOSE ešte z roku 2013 a situáciu navrhol riešiť splátkovým kalendárom 장난스런키스 2019 다운로드. Rovnako vraj komunikoval s hráčmi, ktorí si neželajú byť medializovaní a pýtal sa ich prečo nezačali s letnou prípravou. Podľa primátora bolo dôvodom, že už niekoľko mesiacov nedostali zaplatené a odmietajú trénovať za piešťanský klub Word style download.  Primátor konštatoval, že mesto si svoje záväzky uhrádzať energie v hodnote do 150-tisíc eur ročne plní a podstata problému konca extraligy je niekde inde adobe acrobat x pro 한글.

lusnak jaroslav “Na vystúpenie pána primátora som reagoval v mestskom periodiku Piešťanský týždeň, ktoré si môžte prečítať už zajtra 그들만의 월드컵 다운로드. Celé vystúpenie pána primátora považujem za účelové a voči nám (klubu) za totálne neférové. Vysvetlil som mu ako to bolo aj s faktúrami od vodárenskej spoločnosti Tavos One-touch download. Jedná sa o tri faktúry. Dve sú z roku 2013 a jedna zo 2014. Tieto faktúry boli riešené formou dohody o reklame, ktorá dodnes na našich mantineloch visí,” reagoval Jaroslav Lušňák na portáli hfc04.sk.

Podľa ďalšieho vyjadrenia sa uskutočnilo sedenie s hráčmi, kde sa dohodli na podmienkach vyrovnania dlhov. Jednotlivé splátky sa rozdelia na tri etapy, ktoré by mali byť ukončené záverečnou splátkou v mesiaci október roku 2015. Polovica dlžôb by mala byť vyplatená v auguste, tretina v septembri a posledná splátka v spomínanom októbri.

Prezident klubu sa vyjadril aj k téme možnosti, že by sa v Piešťanoch hrala na budúci rok 1. liga: ”Prvá liga by sa v Piešťanoch mohla hrať, ale ja to určite robiť nebudem. Ani v ďalších obdobiach za tohto vedenia mesta neurobím nič.”

-th-

REKLAMA