Úvod Novinky Šéfom slovenského basketbalu sa stal Piešťanec

Šéfom slovenského basketbalu sa stal Piešťanec

REKLAMA

V sobotu 20. júla sa na mimoriadnej konferencii Slovenskej basketbalovej asociácie stal jej prezidentom Miloš Drgoň z Piešťan. Vo funkcii nahradil Pavla Bagina, ktorý sa postu vzdal v júni pre spor s vedením ligy 태양의 후예 노래 다운로드.

Po odchode Bagina funkciu prezidenta dočasne zastával Ľubomír Ryšavý, ktorý bol zároveň druhým z kandidátov na post šéfa slovenského basketbalu happy birthday songs. Na mimoriadnej konferencii svoj hlas odovzdalo Milošovi Drgoňovi 225 delegátov, zatiaľ čo jeho protikandidát Ľubomír Ryšavý získal 142 h.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Viem si živo predstaviť, koľko nás čaká práce Wait and you. Nebolo to úplne suverénne, ale podarilo sa to nejako uhrať. Verím, že všetci budeme vedieť ťahať za jeden povraz,“ opísal pocity bezprostredne po zvolení do funkcie pre stránku slovakbaket.sk Miloš Drgoň xf-adsk2017_x64.exe. Zároveň skonkretizoval svoju víziu: „Všetko musí mať systém. Keď ideme pripravovať reprezentáciu, tak musíme vedieť dva roky dopredu, kto a prečo tam ide Visual Studio 2008. Iba dlhodobá práca nám môže pomôcť, nedá sa robiť zo dňa na deň.“

Miloš Drgoň pôsobil roky v Basketbalovom klube mládeže v Piešťanoch 슈퍼 혼두라 다운로드. Následne stál za zrodom basketbalového tímu Piešťanské Čajky, kde pôsobil ako výkonný riaditeľ. Od roku 2002 je predsedom komisie ženských basketbalových klubov 간편한 mp3 다운로드. Aktuálne je koordinátorom ženskej zložky a trénerom dvoch družstiev Piešťanských Čajočiek.

Drgoňov protikandidát Ľubomír Ryšavý sa opieral najmä o podporu mužských tímov the oa 다운로드. Po nezvolení prežíval sklamanie, ktoré prejavil pre slovakbasket.sk silnejšími slovami. „Obrovský podraz. Myslím si, že sa udial nejaký obchod, pretože som obehol trištvrte Slovenska Pebook app. Mal som prísľuby toľkých tímov, že som si myslel, že to bude úplne v opačnom garde,“ povedal po voľbe neúspešný kandidát.

-red- Zdroj: www.slovakbasket.sk

REKLAMA