Úvod Šport „Šamorín nám nedá nič zadarmo,“ vraví pred sobotným duelom Martin Pospíšil

„Šamorín nám nedá nič zadarmo,“ vraví pred sobotným duelom Martin Pospíšil

REKLAMA
Knebl

V posledných dvoch vzájomných stretnutiach v extralige Šamorín Piešťanské Čajky riadne potrápil. Nič také však už hráčky z kúpeľného meste nechcú dopustiť 바이오쇼크 다운로드. V dnešnom stretnutí na domácej palubovke Diplomat arény sa chcú Čajky opäť naladiť na víťaznú vlnu a ŠBK Šamorín poraziť. Rozhodne ich však nečaká nič jednoduché 샵캐스트 다운로드.

Nadstavbová časť extraligy žien sa preklápa do druhej polovice. Čajky v tej prvej síce prehrali dve stretnutia, ale v sobotu chcú proti Šamorínu v domácom prostredí uspieť, no Šamorín im určite nedá nič zadarmo magic one 2.0. „Duel rozhodne nebude jednoduchý. Šamorín sa posilnil o dve hráčky, ktoré výrazne zvyšujú ich kvalitu. Bude to však hlavne o nás, musíme sa držať nášho herného konceptu a byť koncentrovaní počas celých 40 minút Free png download. Len v tom prípade môžeme uspieť a spravíme všetko preto, aby sme sa opäť dostali na víťaznú vlnu,“ povedal pred sobotným duelom v Diplomat aréne tréner Čajok Martin Pospíšil Amazing Saturday download.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

V sobotu Čajky privítajú aktuálne štvrtý celok extraligy ŠBK Šamorín. V posledných dvoch vzájomných stretnutiach v extralige Čajky nepodali optimálny výkon a nechcú dopustiť, aby sa niečo podobné opakovalo aj tentoraz memoit 다운로드. „Šamorín je nevyspytateľný súper, o čom sme sa mohli presvedčiť v posledných dvoch vzájomných stretnutiach v extralige. V oboch prípadoch sme síce zvíťazili, ale riadne nás potrápili shoal. Teraz sa navyše posilnili o hráčky, ktoré priniesli do tímu skúsenosti. Preto musíme hrať aktívne a koncentrovane od začiatku stretnutia,“ povedala pred stretnutím Angelika Slamová Gothic11.

NAJBLIŽŠIE ZÁPASY PIEŠŤANSKÝCH ČAJOK:
25.2.2017 (SOBOTA) O 18:00 – PIEŠŤANSKÉ ČAJKY – ŠBK ŠAMORÍN
1.3.2017 (STREDA) O 18:00 – PIEŠŤANSKÉ ČAJKY – MBK RUŽOMBEROK

-Piešťanské Čajky-

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba