Úvod Novinky Rugby: Slovenské rugby sa hlási o slovo, pridajte sa k tímu RUC...

Rugby: Slovenské rugby sa hlási o slovo, pridajte sa k tímu RUC Piešťany

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Rugby je síce určené pre rôzne typy hráčov, ale určite nie je pre každého. Drsní športovci musia byť schopní na ihrisku odovzdať množstvo fyzických i duševných síl a hlavne zostať napriek tvrdosti disciplinovaní Download Android flash player. Slovenská rugbyová únia rozbieha nábor hráčov vo všetkých regiónoch a jej súčasťou sú aj členovia miestneho Rugby Union Clubu Piešťany 아파치 index html 다운로드. Hlavnou myšlienkou je poukázať na džentlmenstvo, ktoré je neodmysliteľnou súčasťou každého správneho rugbystu a na ktorom si zakladá každý tím na svete one hand clapping. Ak si trúfate pridať sa k piešťanským hráčom rugby, určite sa zastavte na niektorom z tréningov.

IMG_8733_resize

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Rugby je šport, ktorý je nielen rýchly a drsný, no hlboko ctí džentlmenské zásady Hearthstone background download. Práve na toto upozorňuje nová kampaň Slovenskej rugbyovej únie, ktorá sa originálnym štýlom snaží pritiahnuť pre svoj šport nových fanúšikov 음성파일 다운로드. Všetci sa veľmi tešíme z tejto spolupráce a sme hrdí na to, že aj členovia nášho tímu sú tvárami tohto projektu. Pevne veríme, že spomínaná kampaň bude efektívna najmä v náborovej časti a priláka množstvo záujemcov do nášho milovaného klub minecraft 무료 다운로드. Do nášho klubového programu sme začlenili otvorené tréningy pre každého, kto má chuť vyskúšať niečo nové. Tešíme sa na Vás!“, pozýva RUC Piešťany do prezident klubu Terry Purton Download Colman.

IMG_8614_resize

Pre ľudí na Slovensku sa zdá rugby agresívne, ale z vlastnej skúsenosti viem, že len do momentu kedy ho sami vyskúšajú webcam viewer. Základnými piliermi rugby sú:
• Čestnosť: Je základným prvkom rugby. Je vytváraná poctivosťou a fér hrou.
• Nadšenie: Rugbistov a rugbyových priaznivcov spája vášnivé nadšenie pre hru Download the baseball game. Rugby prináša vzrušenie, emócie, a vedomú súdržnosť s globálnou rugbyovou rodinou.
• Súdržnosť: Rugby má zjednocujúceho ducha, ktorý vytvára doživotné priateľstvá, kamarátstva, schopnosť tímovej práce a spoľahlivosť bez ohľadu na kultúrne, zemepisné, politické, alebo náboženské rozdiely Windows 7 calculator.
• Disciplína: Je neoddeliteľnou súčasťou rugby na ihrisku aj mimo neho. Odráža sa v nej rešpekt k pravidlám, predpisom a základným hodnotám rugby.
• Rešpekt: K spoluhráčom, súperom, rozhodcom a všetkým zúčastneným v hre je prvoradý.

IMG_8575_resize

Tréningy na štadióne PFK:
Utorok o 17:00
Štvrtok o 17:00
Nedeľa o 11:00

Kontakty:
Mail: f.kral852@gmail.com
FB: https://www.facebook.com/RugbyClubPiestany/?fref=ts
Tel: +421 944 961 867

-Slovak rugby, Rugby Union Club Piešťany/Foto: Slovak rugby, archív-

REKLAMA