Rann Streetball pozná víťazov

Basketbalový klub mládeže Piešťany a o.z. Zober loptu nie drogy v spolupráci s mestom Piešťany a Slovenskou Basketbalovou Asociáciou zorganizovali ďalší ročník populárneho Piešťanského Rann Streetballu.

[singlepic id=54827 w= h= float=center]

heaven rest

V sobotu 21. júna 2014 sa od rána v mestskom parku stretli družstvá v troch kategóriách: muži, mix a young mix. Počasie nebolo optimálne, bolo pod mrakom a možno to sa podpísalo po nižšiu účasť ako v minulom roku. Celkom bolo zúčastnených 14 družstiev. Celkom bolo na ihrisku 60 hráčov a hráčok.

Po odohratí zápasov v 2 zakladných skupinách sa v kategórii MUŽI cez štvrťfinále a semifinále do zápasu o 3.miesto dostali Mixle Pixle a Šanzonieri 8:7, do finále, ktoré skončilo až po predĺžení, Mesto Snov a Krkovička 9:7.

Trojkovú streľbu vyhral Lukáš, súťaž v streľbe od polky ihriska spojenú so streľbou TH vyhrala hráčka Baša.

Všetky družstvá umiestnené na prvých troch miestach dostali vecné ceny od miestnych produktových partnerov.