Úvod Šport Pod Marhátom behalo 158 pretekárov

Pod Marhátom behalo 158 pretekárov

REKLAMA
Mlyny

Záverečné kolo Piešťanského pohára v lesnom behu sa môže pochváliť veľkou účasťou. Na technicky náročnú trať v okolí vrchu Marhát sa postavilo 67 detí. Až 76 dospelých absolvovalo trať dlhú 11,5 km a ďalších 15 pretekárov súťažilo na 5 km dlhej trati.

Domoss jesen 2019
Linea

Ako prvý sa na štartovaciu čiaru postavili turisti v kategórii nordic walking. Potom nasledovali detské kategórie, v ktorých pretekali dokonca iba dvojroční bežci. Hlavná súťaž začala o 11.00 h. Na trati dlhej 11,5 km s prevýšením 420 m bol najlepší Michal Puškár zo Slávie Trnava s časom 47:53. Z Piešťancov bol najlepší Dušan Knap. Dobehol necelých 10 minút po víťazovi a skončil na desiatom mieste.

Kompletné výsledky nájdete v tabuľke pod fotagalériou.

REKLAMA
Camping Pullman - neseďte doma, príďte k nám

Text a foto: Martin Palkovič

Predškoláci do 6 rokov 150 m
1 Matúško Kubala 2006 Družba Piešťany bez merania
2 Timotej Balák 2006 Piešťany
3 Daniel Gregorička 2006 Piešťany
Martinko Křen 2008 Moravianska Venuša ďalší bez poradia
Damián Drahovský 2010 ŠBR Piešťany
Lukáš Pavlíček 2007 Piešťany
Sebastián Vrba 2008 Piešťany
Marek Kovičný 2006 Myjava
Oliver Valach 2008 Piešťany
Adrianko Gajdošech 2006 Piešťany
Filip Sivák 2008 Piešťany
Matej Brežný 2010 Piešťany
Denis Sýkora 2010 Piešťany
Jakub Imra 2008 Piešťany
Boris Imra 2010 Piešťany
Adam Radwan 2006 Piešťany
Lukáš Pavlík 2007 Piešťany
Lukáš Vaško 2009 Dvorníky
Lukáš Plačko 2006 Brezová pod Bradlom
Eliáš Zachar 2008 Piešťany
Predškoláčky do 6 rokov 150 m
1 Viktória Trgová 2006 Kryha Bratislava bez merania
2 Patrícia Bitarovská Ratnovce
3 Andrea Ciklaminiová 2006 Piešťany
Eliška Drahovská 2007 ŠBR Piešťany ďalší bez poradia
Kamila Kutná 2009 Piešťany
Gabika Gajdošechová 2008 Piešťany
Daniela Brežná 2008 Piešťany
Kiara Biscontini 2009 Piešťany
Elisa Biscontini 2007 Piešťany
Nela Balanová 2009 Piešťany
Simonka Kusá 2005 Krakovany
Barbora Pavlíková 2010 Piešťany
Izabela Baláková 2010 Piešťany
Lenka Poláčiková 2008 Piešťany
Tamara Krupová 2006 Piešťany
Zora Krupová 2008 Piešťany
Linda Plačková 2006 Brezová pod Bradlom
Erika Bitarovská Ratnovce
Mladší školáci do 10 rokov 800 m
1 Ondrej Orviský 2002 Ostrov 3:04
2 Maximilián Végh 2004 ŠC 1896 Štrbské pleso 3:12
3 Marek Orviský 2003 Ostrov 3:20
4 Timotej Drahovský 2004 ŠBR Piešťany 3:25
5 Benjamín Balák 2004 Piešťany ďalší bez merania
6 Dominik Bitarovský 2004 Piešťany
7 Oskar Kutný 2005 Piešťany
8 Teodor Végh 2004 ŠC 1896 Štrbské pleso
9 Samuel Podhradský 2003 Moravany
10 Jakub Gorek 2005 Moravany
11 Matej Maliga 2004 Piešťany
Mladšie školáčky do 10 rokov 800 m
1 Soňa Ciklaminiová 2003 ŠBR Piešťany 3:09
2 Gabika Baláková 2001 Piešťany 3:15
3 Danka Maligová 2002 Piešťany 3:21
4 Veronika Karabová 2005 AK Bojničky 3:24
5 Viktória Bitarovská 2002 Piešťany 4:02
6 Natália Suchá 2002 Bratislava 4:03
7 Kristína Trgová 2004 Kryha Bratislava 4:20
8 Margaréte Orviská 2004 Ostrov 4:22
9 Tereza Siváková 2005 Piešťany 4:30
Starší školáci do 15 rokov 2000 m
1 Tadeáš Drahovský 1997 ŠBR Piešťany 7:41
2 Michal Karaba 1998 AK Bojničky 8:01
3 Benjamín Drahovský 2001 ŠBR Piešťany 8:49
4 Daniel Borovský 2001 Brezová pod Bradlom 11:22
Staršie školáčky do 15 rokov 2000 m
1 Lýdia Drahovská 1999 ŠBR Piešťany 8:18
2 Zuzana Karabová 2000 AK Bojničky 8:43
3 Terézia Orviská 1999 Ostrov 9:05
4 Zuzka Ciklaminiová 2000 ŠBR Piešťany 9:10
5 Katarína Halandová 1999 ŠBR Piešťany 11:35
Juniori do 20 rokov 5000 m
1 Juraj Pospíšil 1994 Družba Piešťany 22:30
2 Martin Vaško 1994 AK Bojničky 23:21
3 Michal Karaba 1998 AK Bojničky 30:40
Juniorky do 20 rokov 5000 m
1 Lucia Nemcová 1994 Družba Piešťany 26:06
2 Zuzana Karabová 2000 AK Bojničky 34:44
Muži A 11500 m
1 Michal Puškár 1986 Slávia Trnava 47:53
2 Martin Plačko 1976 Brezová pod Bradlom 48:59
3 Tomáš Zavadil 1981 AŠK Grafobal Skalica 53:35
4 Ronald Hudek 1981 Rohlík Galanta 54:48
5 Filip Vančo 1993 BK Zobor Nitra 54:59
6 Pavol Heretík 1989 Triatlon Team Trnava 55:08
7 Miroslav Ďurovec 1977 Dubnica nad Váhom 56:05
8 Marián Horvát 1976 Dubnica nad Váhom 56:12
9 Jozef Dobrotka 1980 Malé Bezany 56:30
10 Dušan Knap 1976 Piešťany 57:00
11 Michal Jakubec 1981 Zažiť 58:00
12 Michal Horváth 1987 OŠK Zavar 58:12
13 Eduard Blaža 1991 BK Viktória Horné Orešany 1:00:10
14 Martin Křen 1977 Moravianska Venuša 1:00:41
15 Michal Poláčik 1981 Madunice 1:00:47
16 Peter Pobiecký 1976 Miňovce 1:01:12
17 Martin Sarvaš 1991 Piešťany 1:01:14
18 Rastislav Balón 1974 Piešťany 1:02:07
19 Ladislav Fančovič 1980 RFF Bratislava 1:03:16
20 Martin Kohoľák 1978 Piešťany 1:03:23
21 Miroslav Dávid 1981 Hlohovec 1:04:15
22 Pavol Gura 1974 Trnava 1:06:35
23 Juraj Oravec 1994 Bratislava 1:06:53
24 Michal Kmeťo 1991 MKŠK Modra 1:08:56
25 Jozef Gorek 1975 Moravany 1:09:27
26 Ján Ciklamini 1975 ŠBR Piešťany 1:12:35
27 Matúš Varaška 1987 Trenčín 1:14:09
Muži B od 40 rokov 11500 m
1 Milan Nikodém 1967 Myjava 49:28
2 Rastislav Dobrovodský 1972 Pustá Ves 53:11
3 Roman Babulic 1967 Topoľčany 54:09
4 Peter Slabý 1969 Dechtice 55:20
5 Drahovslav Masaryk 1967 Trenčín 56:43
6 Martin Stoličný 1969 REDE Bratislava 58:37
7 Miroslav Ďuračka 1964 Bratislava 58:44
8 Roman Karaba 1971 BK Slimáci 1:00:01
9 Cyril Bohunický 1963 Malženice 1:01:07
10 Luboš Ferenc 1972 Fešák team Trnava 1:01:43
11 Robert Lenčeš 1966 James 1:02:44
12 Miroslav Šiška 1969 Chrabrany 1:04:53
13 Peter Horňák 1969 GEOWORK Bratislava 1:06:21
14 Peter Orihel 1967 OBS Drahovce 1:06:24
15 Vladislav Blažo 1971 BK Viktória Horné Orešany 1:07:06
Muži C od 50 rokov 11500 m
1 Ervin Páleník 1962 NONA Trenčín 49:15
2 Jaroslav Hutyra 1962 Spartak Myjava 51:55
3 Peter Oslej 1961 Nezávislosť Bratislava 52:34
4 Ján Piroščák 1962 exe.sk 52:39
5 Milan Smolíček 1960 Spartak Myjava 55:04
6 Stanislav Ďuriga 1961 Trenčín 58:37
7 Marian Medlen 1960 Sečov – Senica 59:10
8 Eduard Kučkovský 1961 DINO Piešťany 1:00:15
9 Jozef Schiff 1960 Gefco SK 1:02:11
10 Miroslav Kresánek 1949 Petržalka 1:06:00
11 Peter Dolák 1958 Cross Country Rača 1:08:49
12 Andrej Lacko 1955 Nové Zámky 1:13:02
13 Jozef Oravec 1959 Cross Country Rača 1:13:06
14 Michal Kmeťo 1956 MKŠK Modrá 1:14:34
15 Jostein Pedersen 1960 Nórsko 1:16:34
Muži D od 60 rokov 5000 m
1 Miroslav Kováč 1952 Trenčín 21:30
2 Ferdinand Husár 1944 Trenčín 25:04
3 Ján Hudec 1948 Trenčín 27:41
4 Ján Varmuža 1952 Brezová pod Bradlom 29:13
5 Rudolf Snopko 1943 Trenčín 29:15
6 Karol Kramárik 1948 Ostrov 29:54
7 Jozef Sloboda 1946 Trnava 30:45
Peter Kubala 1977 Družba Piešťany 25:02 mimo súťaž
Ženy E 11500 m
1 Veronika Kováčová 1987 Trenčín 1:01:43
2 Katarína Kovalčíková 1981 Piešťany 1:03:23
Ženy F od 35 rokov 11500 m
1 Katarína Drahovská 1975 ŠBR Piešťany 57:04
2 Denisa Kušnírová 1977 ŠKP Trnava 1:00:23
3 Zuzana Stoličná 1968 REDE Bratislava 1:02:30
4 Katarína Remišová 1973 Fešák Nitra 1:06:35
5 Andrea Orihelová 1972 OBS Drahovce 1:08:21
6 Marianna Vašková 1964 Bratislava 1:19:25
7 Jana Lenčéšová 1965 PVK Bratislava 1:30:44
Ženy G od 50 rokov 5000 m
1 Katarína Daříčková 1955 Bratislava 37:19
2 Džamila Štarková 1958 Bratislava 37:21
Nordic walking 11500 m
1 Andrej Végh ŠC 1896 Štrbské pleso 1:23:00
2 Margaréta Orviská 1972 Ostrov 1:39:00
2 Michal Matuška 1980 Nitra 1:39:00
4 Ivan Blanár ŠC 1896 Štrbské pleso 1:46:00
4 Marek Orviský 1975 Ostrov 1:46:00
6 Peter Novák Piešťany 1:55:00
6 Ján Kameništiak 1964 Bratislava 1:55:00
8 Silvia Gašparíková 1979 Nitra 2:09:00
8 Jana Masariková 1968 Trenčín 2:09:00
8 Danka Masariková 1997 Trenčín 2:09:00
REKLAMA