Úvod Šport Pod Marhátom behalo 158 pretekárov

Pod Marhátom behalo 158 pretekárov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Záverečné kolo Piešťanského pohára v lesnom behu sa môže pochváliť veľkou účasťou. Na technicky náročnú trať v okolí vrchu Marhát sa postavilo 67 detí mysql manual. Až 76 dospelých absolvovalo trať dlhú 11,5 km a ďalších 15 pretekárov súťažilo na 5 km dlhej trati.

[singlepic id=34042 w=520 h=350 float=center]

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Ako prvý sa na štartovaciu čiaru postavili turisti v kategórii nordic walking 이젠 잊기로 해요 다운로드. Potom nasledovali detské kategórie, v ktorých pretekali dokonca iba dvojroční bežci. Hlavná súťaž začala o 11.00 h. Na trati dlhej 11,5 km s prevýšením 420 m bol najlepší Michal Puškár zo Slávie Trnava s časom 47:53 신세계 쇼핑 다운로드. Z Piešťancov bol najlepší Dušan Knap. Dobehol necelých 10 minút po víťazovi a skončil na desiatom mieste.

Kompletné výsledky nájdete v tabuľke pod fotagalériou 크롬 앱 다운로드.

REKLAMA
Camping Pullman - neseďte doma, príďte k nám

Text a foto: Martin Palkovič

[nggallery id=1858]

Predškoláci do 6 rokov 150 m
1Matúško Kubala2006Družba Piešťanybez merania
2Timotej Balák2006Piešťany
3Daniel Gregorička2006Piešťany
Martinko Křen2008Moravianska Venušaďalší bez poradia
Damián Drahovský2010ŠBR Piešťany
Lukáš Pavlíček2007Piešťany
Sebastián Vrba2008Piešťany
Marek Kovičný2006Myjava
Oliver Valach2008Piešťany
Adrianko Gajdošech2006Piešťany
Filip Sivák2008Piešťany
Matej Brežný2010Piešťany
Denis Sýkora2010Piešťany
Jakub Imra2008Piešťany
Boris Imra2010Piešťany
Adam Radwan2006Piešťany
Lukáš Pavlík2007Piešťany
Lukáš Vaško2009Dvorníky
Lukáš Plačko2006Brezová pod Bradlom
Eliáš Zachar2008Piešťany
Predškoláčky do 6 rokov 150 m
1Viktória Trgová2006Kryha Bratislavabez merania
2Patrícia BitarovskáRatnovce
3Andrea Ciklaminiová2006Piešťany
Eliška Drahovská2007ŠBR Piešťanyďalší bez poradia
Kamila Kutná2009Piešťany
Gabika Gajdošechová2008Piešťany
Daniela Brežná2008Piešťany
Kiara Biscontini2009Piešťany
Elisa Biscontini2007Piešťany
Nela Balanová2009Piešťany
Simonka Kusá2005Krakovany
Barbora Pavlíková2010Piešťany
Izabela Baláková2010Piešťany
Lenka Poláčiková2008Piešťany
Tamara Krupová2006Piešťany
Zora Krupová2008Piešťany
Linda Plačková2006Brezová pod Bradlom
Erika BitarovskáRatnovce
Mladší školáci do 10 rokov 800 m
1Ondrej Orviský2002Ostrov3:04
2Maximilián Végh2004ŠC 1896 Štrbské pleso3:12
3Marek Orviský2003Ostrov3:20
4Timotej Drahovský2004ŠBR Piešťany3:25
5Benjamín Balák2004Piešťanyďalší bez merania
6Dominik Bitarovský2004Piešťany
7Oskar Kutný2005Piešťany
8Teodor Végh2004ŠC 1896 Štrbské pleso
9Samuel Podhradský2003Moravany
10Jakub Gorek2005Moravany
11Matej Maliga2004Piešťany
Mladšie školáčky do 10 rokov 800 m
1Soňa Ciklaminiová2003ŠBR Piešťany3:09
2Gabika Baláková2001Piešťany3:15
3Danka Maligová2002Piešťany3:21
4Veronika Karabová2005AK Bojničky3:24
5Viktória Bitarovská2002Piešťany4:02
6Natália Suchá2002Bratislava4:03
7Kristína Trgová2004Kryha Bratislava4:20
8Margaréte Orviská2004Ostrov4:22
9Tereza Siváková2005Piešťany4:30
Starší školáci do 15 rokov 2000 m
1Tadeáš Drahovský1997ŠBR Piešťany7:41
2Michal Karaba1998AK Bojničky8:01
3Benjamín Drahovský2001ŠBR Piešťany8:49
4Daniel Borovský2001Brezová pod Bradlom11:22
Staršie školáčky do 15 rokov 2000 m
1Lýdia Drahovská1999ŠBR Piešťany8:18
2Zuzana Karabová2000AK Bojničky8:43
3Terézia Orviská1999Ostrov9:05
4Zuzka Ciklaminiová2000ŠBR Piešťany9:10
5Katarína Halandová1999ŠBR Piešťany11:35
Juniori do 20 rokov 5000 m
1Juraj Pospíšil1994Družba Piešťany22:30
2Martin Vaško1994AK Bojničky23:21
3Michal Karaba1998AK Bojničky30:40
Juniorky do 20 rokov 5000 m
1Lucia Nemcová1994Družba Piešťany26:06
2Zuzana Karabová2000AK Bojničky34:44
Muži A 11500 m
1Michal Puškár1986Slávia Trnava47:53
2Martin Plačko1976Brezová pod Bradlom48:59
3Tomáš Zavadil1981AŠK Grafobal Skalica53:35
4Ronald Hudek1981Rohlík Galanta54:48
5Filip Vančo1993BK Zobor Nitra54:59
6Pavol Heretík1989Triatlon Team Trnava55:08
7Miroslav Ďurovec1977Dubnica nad Váhom56:05
8Marián Horvát1976Dubnica nad Váhom56:12
9Jozef Dobrotka1980Malé Bezany56:30
10Dušan Knap1976Piešťany57:00
11Michal Jakubec1981Zažiť58:00
12Michal Horváth1987OŠK Zavar58:12
13Eduard Blaža1991BK Viktória Horné Orešany1:00:10
14Martin Křen1977Moravianska Venuša1:00:41
15Michal Poláčik1981Madunice1:00:47
16Peter Pobiecký1976Miňovce1:01:12
17Martin Sarvaš1991Piešťany1:01:14
18Rastislav Balón1974Piešťany1:02:07
19Ladislav Fančovič1980RFF Bratislava1:03:16
20Martin Kohoľák1978Piešťany1:03:23
21Miroslav Dávid1981Hlohovec1:04:15
22Pavol Gura1974Trnava1:06:35
23Juraj Oravec1994Bratislava1:06:53
24Michal Kmeťo1991MKŠK Modra1:08:56
25Jozef Gorek1975Moravany1:09:27
26Ján Ciklamini1975ŠBR Piešťany1:12:35
27Matúš Varaška1987Trenčín1:14:09
Muži B od 40 rokov 11500 m
1Milan Nikodém1967Myjava49:28
2Rastislav Dobrovodský1972Pustá Ves53:11
3Roman Babulic1967Topoľčany54:09
4Peter Slabý1969Dechtice55:20
5Drahovslav Masaryk1967Trenčín56:43
6Martin Stoličný1969REDE Bratislava58:37
7Miroslav Ďuračka1964Bratislava58:44
8Roman Karaba1971BK Slimáci1:00:01
9Cyril Bohunický1963Malženice1:01:07
10Luboš Ferenc1972Fešák team Trnava1:01:43
11Robert Lenčeš1966James1:02:44
12Miroslav Šiška1969Chrabrany1:04:53
13Peter Horňák1969GEOWORK Bratislava1:06:21
14Peter Orihel1967OBS Drahovce1:06:24
15Vladislav Blažo1971BK Viktória Horné Orešany1:07:06
Muži C od 50 rokov 11500 m
1Ervin Páleník1962NONA Trenčín49:15
2Jaroslav Hutyra1962Spartak Myjava51:55
3Peter Oslej1961Nezávislosť Bratislava52:34
4Ján Piroščák1962exe.sk52:39
5Milan Smolíček1960Spartak Myjava55:04
6Stanislav Ďuriga1961Trenčín58:37
7Marian Medlen1960Sečov – Senica59:10
8Eduard Kučkovský1961DINO Piešťany1:00:15
9Jozef Schiff1960Gefco SK1:02:11
10Miroslav Kresánek1949Petržalka1:06:00
11Peter Dolák1958Cross Country Rača1:08:49
12Andrej Lacko1955Nové Zámky1:13:02
13Jozef Oravec1959Cross Country Rača1:13:06
14Michal Kmeťo1956MKŠK Modrá1:14:34
15Jostein Pedersen1960Nórsko1:16:34
Muži D od 60 rokov 5000 m
1Miroslav Kováč1952Trenčín21:30
2Ferdinand Husár1944Trenčín25:04
3Ján Hudec1948Trenčín27:41
4Ján Varmuža1952Brezová pod Bradlom29:13
5Rudolf Snopko1943Trenčín29:15
6Karol Kramárik1948Ostrov29:54
7Jozef Sloboda1946Trnava30:45
Peter Kubala1977Družba Piešťany25:02mimo súťaž
Ženy E 11500 m
1Veronika Kováčová1987Trenčín1:01:43
2Katarína Kovalčíková1981Piešťany1:03:23
Ženy F od 35 rokov 11500 m
1Katarína Drahovská1975ŠBR Piešťany57:04
2Denisa Kušnírová1977ŠKP Trnava1:00:23
3Zuzana Stoličná1968REDE Bratislava1:02:30
4Katarína Remišová1973Fešák Nitra1:06:35
5Andrea Orihelová1972OBS Drahovce1:08:21
6Marianna Vašková1964Bratislava1:19:25
7Jana Lenčéšová1965PVK Bratislava1:30:44
Ženy G od 50 rokov 5000 m
1Katarína Daříčková1955Bratislava37:19
2Džamila Štarková1958Bratislava37:21
Nordic walking 11500 m
1Andrej VéghŠC 1896 Štrbské pleso1:23:00
2Margaréta Orviská1972Ostrov1:39:00
2Michal Matuška1980Nitra1:39:00
4Ivan BlanárŠC 1896 Štrbské pleso1:46:00
4Marek Orviský1975Ostrov1:46:00
6Peter NovákPiešťany1:55:00
6Ján Kameništiak1964Bratislava1:55:00
8Silvia Gašparíková1979Nitra2:09:00
8Jana Masariková1968Trenčín2:09:00
8Danka Masariková1997Trenčín2:09:00
REKLAMA