Úvod Novinky Po Váhu sa budú preháňať draci, pridajte sa a zažite skvelú atmosféru

Po Váhu sa budú preháňať draci, pridajte sa a zažite skvelú atmosféru

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V rámci Otvorenia letnej kúpeľnej sezóny dňa 3. júna 2017 sa uskutoční 8. ročník pretekov „DRAGON CUP PIEŠŤANY“ o pohár primátora mesta Piešťany 피트니스 대회 다운로드. Preteky organizuje Občianske združenie Neptún klub Piešťany a v minulom roku sa ich zúčastnilo rekordných 15 posádok. Do pretekov sa môže zapojiť akýkoľvek kolektív napríklad z firmy, školy, športového klubu obce a podobne, skrátka ktokoľvek kto je schopný zostaviť dobrú partiu s aspoň 18 osobami 웹 게임 소스 다운로드. Okrem drobnej námahy sa jedná o dobrý relax a zábavu, ktorú je možné zažiť len, ako člen súťažiacej posádky. Termín nahlásenia účasti na preteky je do 20 Autocad 2014 free download. mája 2017.

Preteká sa v dvoch hlavných kategóriách hobby – trénujúce posádky a fun – amatérske posádky, aby boli jednotlivé družstvá rozdelené podľa výkonnosti font creator. Samozrejme, že sa bude pretekať aj v detskej kategórií a v prípade, že sa prihlásia aspoň 3 školské tímy zo stredných škôl-

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

V detskej kategórií musí byť v posádke minimálne 50-percentná účasť detí do 15 rokov Lithingin. V minulom ročníku v kategórii hobby zvíťazila posádka Neptún klub Piešťany v kategórii fun družstvo Technického skúšobného ústavu, v detskej kategórii vyhrali Dračí lovci Yokai Watch game.

Bližšie informácie na emaily neptunklubpiestanygmail.com respektíve  na telefónnom čísle 0911787896. Posádky majú možnosť tréningov, ktoré je potrebné dohodnúť na horeuvedenom čísle 길소뜸 다운로드.

-Milan Koščál-

REKLAMA