Connect with us

Šport

PN-inline: Piešťany budú opäť plné kolies

Published

on

Reklama

Štvrtý ročník úspešnej akcie má ambíciu prekonať vlaňajší rekord v počte účastníkov. Vtedy sa na korčuliach, bicykloch a kolobežkách viezlo ulicami nášho mesta 297 ľudí. PN-inline sa uskutoční už túto nedeľu 24. augusta o 18.00 h na Námestí slobody.

[singlepic id=45889 w= h= float=center]

Reklama

REKLAMA

MONKEY

Reklama

Akcia je o radosti z pohybu a o skvelej atmosfére, ktorú znova zažijú aj Piešťany. Pocit z takejto jazdy je jedinečný a treba ho zažiť na vlastnej koži. Jazda po Piešťanoch má vždy skvelú atmosféru a užívajú si ju nielen účastníci, ale aj diváci z okolitých domov či kaviarní a náhodní okoloidúci.

PN-inline je určená pre každého korčuliara či cyklistu, ktorý vie jazdiť a zabrzdiť. Nie je to súťaž, tempo je primerané. Ak máte na korčuliach akékoľvek neistoty, je tu pre vás pred jazdou inline škola, kde vám inštruktori radi pomôžu a poradia. Na akcii nie je žiadna registrácia ani poplatky – stačí len prísť s dobrou náladou. Jazdiť sa bude v sprievode polície, inline teamu, zdravotníkov a sanitky.

Akcia sa začína stretnutím od 18.00 h na Námestí slobody, kde bude aj škola korčuľovania či pitný režim. Okrem toho vám korčuliari z klubu i-riders vo svojej freestyle exhibícii predvedú, že korčuľovanie nie je len o jazde dopredu. Samotná jazda štartuje o 19.00 a je dlhá približne 10 km.

Udalosť nájdete aj na Facebooku.

Pozrite sa ako to vyzeralo na PN-inline 2013:

Text: Tlačová správa Foto: T. Hudcovič

Populárne články