Úvod Novinky Plávanie: Plavci ŠPK Kúpele Piešťany tretí v Slovenskom pohári družstiev

Plávanie: Plavci ŠPK Kúpele Piešťany tretí v Slovenskom pohári družstiev

REKLAMA
Knebl

Plavcom ŠPK Kúpele Piešťany sa v tímovej súťaži, po niekoľkých rokoch keď boli tesne za pódiovým umiestnením, podarilo v tomto roku vybojovať bronzový stupienok 사브리나 다운로드. Piešťany tak majú tretie najsilnejšie plavecké družstvo na Slovensku. Do súťaže sa zapojil počas uplynulého roku plavci zo 66 klubov a oddielov Vector image.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

Slovenský pohár družstiev je dlhodobou, 6 kolovou súťažou klubov a oddielov plávania, ktorá sa odohráva 4 krát na 50 m bazéne a 2 krát na 25 m bazéne KakaoTalk 4.4.2. Podujatia na ktorých sa odohrali súťaže Slovenského pohára družstiev v plávaní 2018 sú VC Trnavy, VC Slovenska v Bratislave, Jarná cena Žiliny , Cena Popradu a memoriál Filipa Lutza, Orca Cup v Bratislave a Slovakia Swimming Cup v Trenčíne vsphere 6.5. Do hodnotenia súťaže sa započítava najlepší pretekár klubu v každej disciplíne na každom podujatí.

Celkové vyhodnotenie súťaže sa vypočítava až po poslednom podujatí , ktorým bol Slovakia Swimming Cup v Trenčíne 티비오늘 다운로드. Za ŠPK Kúpele Piešťany v uplynulom ročníku bodovali pretekári Niepelová Sára, Buková Rebeka, Šprláková – Zmorová Olívia Ana, Bogárová Zora, Šišková Dominika, Paulíková Lenka, Drahovská Lýdia, Lányi Filip, Vass Maxim, Ilončiak Gabriel, Jánsky Jakub, Škodný Michal, Holík Dávid, Kondrc Timotej, Švec Oliver a Tapušík Patrik 인도 지도 다운로드.

Považujeme tento výsledok za veľký úspech plávania v Piešťanoch , lebo naši súperi disponujú lepšími bazénovými možnosťami na prípravu ako naši pretekári Windows 10 Explorer.

Radoslav Suchánek

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba