Úvod Novinky Plávanie: Karin Petrikovičová vyplávala na Majstrovstvách Európy IPC bronz

Plávanie: Karin Petrikovičová vyplávala na Majstrovstvách Európy IPC bronz

Dompek Pizza 2021

V portugalskom meste Funchal na Madeire sa od 30. apríla do 8. mája konali Majstrovstvá Európy telesne a zrakovo znevýhodnených športovcov departure. Svoje zastúpenie malo 51 štátov z celého sveta v rámci prípravy na paralympijské hry a štartovalo na nich 447 plavcov, z toho 268 mužov a 179 žien 후쿠오카 다운로드. Zrakovo handicapovaná plavkyňa z Piešťan Karin Petrikovičová vybojovala na 100 metrov znak bronzovú medailu a vďaka svojim vynikajúcim výkonom potvrdila splnenie limitov na paralympijské hry v brazílskom Riu Download the Dark Phoenix subtitles.

6

PN Taxi
Buenos pizza  burger

Zásluhou Petrikovičovej sme sa zaradili medzi 29 krajín, ktoré získali vo Funchale cenný kov download cubase ai. Majsterkou Európy sa stala Ruska Anna Krivšinová. Časom 1:07,05 min utvorila svetový rekord a bronzový výkon našej plavkyne má hodnotu 1:14,85 min weblogic 8.1 다운로드. S jedným bronzom skončili Slováci v medailovom poradí na delenom 27. mieste spoločne s Turkami a Cyperčanmi. Šampionát ovládli Ukrajinci so 110 medailami. Na Majstrovstvách Europý IPC 2016 okrem Karin Petrikovičovej reprezentovali Slovensko ešte dvaja mladí plavci, ktorými boli Tatiana Blattnerová a Viktor Kemény Download the cell phone image.

7

Karina Petrikovičová, S13, SB13, SM13 – štartovala v piatich disciplínach a to 50 m a 100 m v Movie Kingdom. sp., 100 m motýlik, 200 m polohové preteky a v jej hlavnej disciplíne 100 m znak. Vo všetkých disciplínach potvrdila splnenie limitov na paralympijské hry, ktorých úroveň bola na úrovni časov z minuloročných MS pizzeria. Vo svojej hlavnej disciplíne 100 m znak v rozplavbách zaplávala čas 1:14,57, ktorý znamenal zlepšený osobný rekord a postúpila do poobedňajšieho finále redhat 다운로드. V ňom získala pre Slovensko vo veľmi silnej konkurencii bronzovú medailu a za osobným rekordom zaostala len 0,28 sek. Svojimi výsledkami potvrdila správnosť prípravy smerom na paralympiádu do Rio de Janeira 울티마온라인 다운로드.

4

Tatiana Blattnerová, S11, SB11, SM11 – štartovala v piatich disciplínach a to 50 m, 100 m a 400 m v.sp., 100 m znak a 100 m prsia. Okrem disciplíny 100 m prsia si Tatiana vyplávala v každej disciplíne osobné rekordy a tak má splnených päť „B“ limitov účasti do Ria. V disciplíne 400 m v. sp. štartovala vo finále, kde skončila na 6. mieste v krásnom osobnom rekorde, ktorý zlepšila o 8,08 sek.. V disciplíne 100 m v.sp. postúpila v osobnom rekorde do finále na 7. mieste časom 1:22,68 a zlepšila si osobný rekord o 2,66 sek. Vo finále tento čas zlepšila ešte o 0,57 sek. a udržala si 7. miesto.

74

Viktor Kemény, S6, SB7, SM6 – štartoval v štyroch disciplínach a to 50 m motýlik, 200 m polohové preteky, 100 m znak a 100 m prsia. Do finále sa dostal v disciplíne 100 m prsia, kde skončil na 7. mieste. Ani v jednej disciplíne nezaplával osobný rekord a časom 1:30,56 potvrdil „B“ limit účasti na PH do Ria v disciplíne 100 m prsia.