Úvod Šport Plávanie: Janík najlepším Piešťancom na Jarnej cene Žiliny

Plávanie: Janík najlepším Piešťancom na Jarnej cene Žiliny

Počas víkendu 20. – 22. marca sa v Žiline uskutočnili medzinárodné plavecké preteky Jarná cena Žiliny. Súťaže sa zúčastnilo vyše 500 plavcov z 52 klubov Slovenska, Českej republiky, Maďarska, Gruzínska, Slovinska, Rakúska a Poľska Lithingin. Jarná cena bola po VC Trnavy druhým kolom Slovenského pohára družstiev. Osemnásť plavcov Kúpeľov Piešťany obstálo v silnej konkurencii veľmi dobre, keď si vybojovali spolu 21 medailí z toho päť zlatých Yokai Watch game.

Zilina 2015 Matúš Janík v strede

Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Chlapci na panvici

kia-042015-500
Najúspešnejším pretekárom Kúpeľov bol Matúš Janík, v kategórii starších žiakov, s dvomi zlatými na 200 a 400 polohové preteky , štyrmi striebornými 100 a 200 voľ 길소뜸 다운로드. spôsob, 100 a 200 prsia a dvomi bronzovými medailami na 400 voľ. spôsob. a 50 prsia.

Zilina 2015 Maxim Vass v strede

V kategórii mladších žiakov vyhral 100 a 200 prsia Maxim Vass a na 50 m prsia si vybojoval striebornú medailu 윈도우 10 부트캠프 드라이버 다운로드. Ďalším víťazom spomedzi pretekárov Kúpeľov bol Filip Lányi , ktorý vyhral 200 m znak a na 100 metrovej trati stál na striebornom stupienku Shindoriko Printer Driver.

Zilina 2015 Richard Horyl vľavo

Najviac medailí si medzi mladšími vyplával Richard Horyl, keď si vybojoval štyri strieborné ocenenia na 100 , 200 , 400 voľ League of Legends pbe. spôsob, 400 pol. preteky a dve bronzové na 100 motýlik a 200 pol. preteky. Veľmi pekne sa darilo aj Tamare Horylovej a Dávidovi Holíkovi, ktorí si na 50 m prsia vyplávali bronzové medaily Goodnote Gullible Download.
Preteky boli po zime prvou z ostrých previerok na 50 m bazéne v ktorej naši plavci i napriek značnej chorobnosti uspeli, preto sa tešíme na ďalšie súťažné podujatia WinIng Eleven 2018 Download.

Autor: Radoslav Suchánek Foto: Peter Sukeník