Úvod Novinky PIEŠŤANY NIGHT CITY RUN odštartuje už v sobotu

PIEŠŤANY NIGHT CITY RUN odštartuje už v sobotu

REKLAMA

Piešťany Night City Run odštartuje v sobotu 8. októbra a nočným mestom sa budú preháňať desiatky bežcov. Novinkou budú koncerty priamo v centre Piešťan na Námestí Slobody, ktoré začnú o 17.00 hodine Flash download. Vystúpi na nich víťaz Coca Cola Popstar Bystrík a hlavnou hviezdou večera bude kapela SMOLA a HRUŠKY. Štart pretekov je plánovaný na 20:00.

IMG_4075_resize

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Trasa pretekov povedie po osvetlených uliciach centra, kde za normálnych okolností funguje doprava orange for oracle 6.0 다운로드. Pre tých, ktorí sa venujú behu rekreačne, je pripravený jeden päťkilometrový okruh. Pre zdatnejších bežcov sú pripravené dva okruhy v dĺžke desať kilometrov. Novinkou je možnosť zaregistrovať i štafety na dva okruhy 포미닛 싫어 다운로드.

Pretekári sa môžu zapísať na štart aj v deň preteku v budove vysokej školy Balneológie a Fyzioterapie na Rázusovej ulici od 16:00 hodiny Kara Honey Download. Pol hodinu pred pretekmi sa registračná brána uzatvorí, čiže lepšie je stihnúť sa zapísať vopred cez internetovú stránku www.inviton.sk za zľavnenú cenu 9 eur a na pretek si prísť len po číslo Man Running the Chart.

Súčasťou štartovného bude energy drink a chutné jedlo a pitie po preteku. Pre všetkých bežcov sú pripravené po dobehnutí medaile. Nebude chýbať ani občerstvenie počas behu, vecné ceny pre víťazov Justice League.

-Piešťany Night City Run-

REKLAMA