Úvod Podujatia Piešťanský Akvatlon aj pre širokú verejnosť či deti

Piešťanský Akvatlon aj pre širokú verejnosť či deti

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

V nedeľu 29. augusta 2021 sa uskutoční na Lodenici v Piešťanoch ďalší ročník Piešťanského Akvatlonu. Okrem možnosti účasti širokej verejnosti – od malých detí, cez žiakov a mladistvých po dospelých v Open kategórii, pôjde o ďalšie kolo Slovenského pohára v Akvatlone 경고음 다운로드.

Prekonávaná vzdialenosť v hlavnej kategórii bude taká istá ako minulý rok Download the acheong law. Najskôr sa bude behať 3 km, potom 1 km plávať a nasleduje opäť beh na 3 km.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Organizátori sa rozhodli približovať disciplíny – plávanie a beh širokej verejnosti 구글스케치업 다운로드. Kategória OPEN pre ženy a pre mužov na skrátenú vzdialenosť – plávanie 500 m a beh 3 km, je určená pre všetkých, ktorí vedia trochu plávať a behať a chcú si zasúťažiť alebo si takúto kombináciu vyskúšať 유니팩 다운로드.

Samozrejme, kto chce, môže si strihnúť dlhšiu trať sám. Nemusí byť vôbec registrovaný v triatlonovej únii. Akvatlon si môžu prísť vyskúšať aj detičky na trase – 25 / 50 metrov plávanie a 200 / 500 m beh podľa ročníkov Sweet life download.

Štart hlavnej kategórie pretekov na vzdialenosť 3 km – 1 km – 3 km je plánovaný na 12.30 hod a pol hodinu po nich odštartuje kategória Open Muži / Ženy – 500 m / 1 km. Deti štartujú od 10.00 h ráno.

Súčasťou štartovného bude čip, pamätná medaila, občerstvovačka počas preteku a občerstvenie po pretekoch. Prví traja bežci v jednotlivých kategóriách získajú vecné ceny.

Registrácia: www.vysledkovyservis.sk alebo cez Triatlonovú úniu.

Zdroj: TS   Black Swans Triclub Piešťany

REKLAMA