Connect with us

Jozef Drahovský

Piešťanský akvatlon 2014

Published

on

Reklama
Reklama

Na záver prázdnin pripravili členovia klubu ŠBR Piešťany športovú akciu Piešťanský akvatlon 2014.
[singlepic id=19855 w=320 h=240 float=left]Na kúpalisku Eva na Kúpeľnom ostrove sa 31. augusta 2014 o 11-tej hodine začne prezentácia akvatlonových pretekov organizovaných klubom ŠBR Piešťany v spolupráci s Klubom vodného póla Kúpele Piešťany a Piešťanským plaveckým klubom. Toto podujatie sa tu uskutoční po štvrtýkrát a toho roku bude opäť zaradené do Slovenského pohára v akvatlone a Slovenského pohára žiakov v triatlone v rámci Slovenskej triatlonovej únie.

Pripravené sú kategórie od Detí A – do 7 rokov, Detí B – do 11 rokov a taktiež všetky ostatné oficiálne kategórie – mladší a starší žiaci a žiačky, dorastenci, juniori, muži, ženy a veteráni, ale aj štafety, ktorí si môžu od 12 hodiny zasúťažiť v plávaní v 50 m bazéne a behu po vale popri Váhu na vzdialenostiach prispôsobených veku pretekárov.

Pre každého je pripravené občerstvenie a pre tých najlepších aj odmeny. Verím, že aj pre divákov bude toto podujatie zaujímavé a prídu povzbudiť svojich favoritov.

Viac informácií o pretekoch, propozície, ako aj možnosť prihlásenia sa nájdete na stránkach beh.yw.sk alebo vám ich poskytnem emailom na jozef.drahovsky@seznam.cz, či telefonicky 0904 975 140.

Reklama

Text: Jozef Drahovský

REKLAMA
MONKEY

Populárne články