Úvod Novinky Piešťanskí „vznášadlári“ odštartovali sezónu 2016 prvým kolom Majstrovstiev Slovenska

Piešťanskí „vznášadlári“ odštartovali sezónu 2016 prvým kolom Majstrovstiev Slovenska

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanskí „vznášadlári“ zahájili počas uplynulého víkendu sezónu 2016 prvým kolom Majstrovstiev Slovenska na letisku Zábřeh, pri Ostrave v Českej republike 생일축하곡 다운로드. Podujatie zorganizoval Klub vodného motorizmu a vodných športov (KVMVŠ) Piešťany. Počasie bolo naozaj letné, a tak sa na štarte zišli všetci aktívni jazdci, nechýbal ani stály zahraničný hosť – Andrew Stelzhammer z Rakúska, ktorého sme mali možnosť vidieť minulý rok na Majstrovstvách Európy na Sĺňave 클래식 피아노 다운로드. Nadšenie zo stretnutia bolo obrovské, a tak sa celý závod niesol v duchu priateľstva, športu a fair – play.

v9V sobotu jazdci absolvovali tréning a tri rozjazdy, v nedeľu tréning a jednu rozjazdu, nakoľko sa museli prispôsobiť programu parašutistov Download the 2018 Excel Household. Rozdelení boli do dvoch kubatúr: FJ + FN ( junior a dospelí začiatočníci) a F50 + FS ( motory s obsahom nad 500 cm3). Prvú z nich vyhral Vojtěch Hejna, druhé miesto obsadil Marián Monček, tretie Ladislav Baláž spolu s Martinom Šimánkom, piate Vladimír Hejna Download the dictionary. Silnejšiu formulu vyhral Jaroslav Baláž mladší, na druhej priečke sa umiestnil Ivan Štefánik, na tretej Jaroslav Baláž starší a poradie uzatvoril Andrew Stelzhammer Fine Pang Fang.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

v8

KVMVŠ Piešťany tento rok zorganizuje ešte dve kolá Majstrovstiev Slovenska 화산전생 텍본 다운로드. To najbližšie bude v Hlučíne, neďaleko Ostravy. Program ME pokračuje vo Švédsku a Nemecku. Jazdci majú teda ešte čas vyladiť motory a vznášadlá, aby nás mohli naďalej reprezentovať skvelými výsledkami Download atmega128. Držme im palce, aby sa im podarilo domov priniesť ďalšie pódiové umiestnenia.

v10v5v12v7v11v6v4v3v1

-lt/Zdroj a foto: Klub vodného motorizmu a vodných športov Piešťany-

REKLAMA