Úvod Novinky Piešťanskí vodáci opäť bodovali na Zemníku

Piešťanskí vodáci opäť bodovali na Zemníku

REKLAMA
Esesko

Kanoistický areál Zemník uvítal 17. septembra rýchlostných kajakárov a kanoistov na poslednom bodovacom preteku v rámci Slovenského pohára pod názvom Pohár Slávie UK Bratislava Download Cadillac and Dynaso. Sily si tu zmerali pretekári z 18. slovenských klubov na dvojkilometrových tratiach v disciplínach K1, K2, C1 a C2 vo všetkých vekových kategóriách solidworks 다운로드.

IMG_2443_resize

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Za klub Kajak & Kanoe Piešťany sa najviac darilo Danielovi Rybanskému, ktorý získal zlato v K1 aj v K2 spolu s Michalom Jurčom v kategórii 13 a 14-ročných chlapcov 링크 된 동영상 다운로드. Druhá priečka na stupni víťazov patrila Emelie Noškovej v K1 11-ročných dievčat, Samuelovi Podhradskému v K1 13 ročných chlapcov, Michalovi Jurčovi – v K1 14-ročných chlapcov, Nicol Šutovskej s Timeou Henry v K2 13 a 14-ročných dievčat, Patrícii Benkovej s Dominikou Girethovou v K2 juniorky a Michalovi Polakovičovi s Istvánom Tóthom v C2 kadeti daemon 다운로드.

Bronz si vypádloval Martin Bábik v K1 10 ročných chlapcov, Michal Zrutta s Branislavom Peškom v K2 11 a 12-ročných a Samuel Podhradský so Samuelom Cagáňom v K2 13 a 14-ročných chlapcov 콜오브듀티 블랙옵스1 다운로드. Za krásne výsledky piešťanskí kajakári a kanoisti vďačia nielen svojim svalom, ale aj skúsenostiam a obetavému prístupu trénerov – súrodencom M 에덴의 선택 다운로드. a R . Erbanovcom, M. Blahovi, M. Piešťanskému, A. Kasovi a V. Husákovi s asistenkou Petrou.IMG_2462_resize

Všetkým pretekárom srdečne gratulujeme a prejeme veľa ďalších úspechov on-screen phone. Tých najlepších čaká už budúci víkend testovací zraz SMT /slovenského mládežníckeho tímu/ v Komárne pre rok 2017, do ktorého z Piešťancov boli nominovaní: Emelie Nošková, Daniel Rybanský a Samuel Podhradský 슈가맨3 음원 다운로드.

-Text a foto: Kajak & Kanoe klub Piešťany-

REKLAMA