Úvod Novinky Piešťanskí športovci súčasťou jediného slovenského tímu na najťažšom štafetovom závode sveta – Dolomitenmann 2016

Piešťanskí športovci súčasťou jediného slovenského tímu na najťažšom štafetovom závode sveta – Dolomitenmann 2016

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Na majstrovstvách sveta extrémnych štafiet Dolomitenmann v rakúskom Lienzi mala opäť zastúpenie aj Slovenská republika. Polovicu teamu úspešnej 4-člennej štafety tvorili Piešťanci Download the cacao friends font. Niekoľkonásobný víťaz ultramaratónu Baba – Kamzík a majster Slovenska v behu na sto kilometrov Martin Vrábel a biker Braňo Sivák, tohtoročný víťaz Dubnického aj Karpatského bike maratónu vo svojej kategórii download dism.exe. Ďalší dvaja borci, skúsený inštruktor paraglidingu Aleš Hrebík a kajakár – juniorsky majster sveta v K1 na divokej vode Janči Šajbidor, prišli z Liptovského Mikuláša subtitles for IM Hero.

IMG_5905

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

V Dolomitoch sa predstavilo 110 štafiet z 20 krajín sveta 워너원 다운로드. Slovenský team s názvom Korec Foundation Slovak Elements (Slovenské živly pod Nadáciou Jána Korca) bojoval na 60 kilometrovej trati s prevýšením 6700 metrov niečo vyše päť hodín. Bežec Martin Vrábel sa vydal za podpory povzbudzujúcich 10-tisíc divákov priamo z hlavného námestia Lienzu (600 m nm) do nadmorskej výšky 2400 metrov 유니티 패키지 다운로드. Trasa bola dlhá 12 kilometrov s úctyhodným prevýšením 2000 metrov a popasoval sa s ňou za 1:49 minút.

IMG_4028

IMG_6154IMG_6157

IMG_6160

Čip predal paraglidistovi Alešovi Hrebíkovi, ktorý absolvoval dva prelety Free one piece cartoons. Pri prvom pristávaní sa musel trafiť do úzkeho priestoru medzi lanovky, a po druhom prelete, s pristátím na štadióne, na vyhradené miesto. Na bikera Braňa Siváka následne čakala 16 kilometrová trasa s 26 % sklonom a 10 km extrémny zjazd dolu po skalách, v lese ale i na mokrej tráve na zjazdovke Don't starve to iPhone.

IMG_6171IMG_6187Posledný zo štafety sa vydal na trať kajakár Janči Šajbidor, ktorého jazda medzi bránami začala brodením sa cez ľadovcovú riečku s teplotou 7 stupňov a skok zo 4 metrovej výšky do vody v kajaku Master of Farm. Po jazde medzi bránami a takmer celej trati v protiprúde, na konci musel ešte bežať takmer kilometer s pätnásťkilovým kajakom v ruke do cieľa – do centra mesta, za burácajúceho povzbudzovania obecenstva 안철수 v3 lite 다운로드.

IMG_6376 IMG_6387IMG_6331IMG_6329Team Korec Foundation Slovak Elements získal nakoniec 32 라이젠 다운로드. miesto medzi 88 teamami z celého sveta. Medzi pretekármi sú každoročne totiž aj hviezdy športového neba. Tento rok medzi ne patril český majster Európy v horskej cyklistike Kristián Hynek či majster sveta v behu do vrchu Petro Mamu. Všetci členovia štafety vrátane manažérky Janky Beňačkovej, ktorá pre team zháňala sponzorov, len štartovné totiž stojí 600 eur, boli šťastní, že sa nikomu nič nestalo, keďže tento rok diskvalifikovali pre nezdolanie trate desať teamov.
Team však skoro zažil sklamanie, pri neoficiálnych výsledkoch, došlo k chybe, ale našťastie sa to hneď vysvetlilo. Číslo 48 si pomýlili s číslom 88.

-JB-

REKLAMA