Úvod Šport Piešťanskí hokejisti víťazmi základnej časti, v play-off ich čakajú Michalovce

Piešťanskí hokejisti víťazmi základnej časti, v play-off ich čakajú Michalovce

Piešťanskí hokejisti ŠHK 37 síce posledný zápas základnej časti I. hokejovej ligy v utorok 25 이안 텍본 다운로드. januára na ľade Spišskej Novej Vsi prehrali 4:5, ale to im už prvenstvo v tabuľke zobrať nemohlo. Základnú časť vyhrali s 88 bodmi, s 5 bodovým náskokom pred druhým Liptovským Mikulášom Sandart.

V poslednom kole sa na diaľku rozhodovalo o ich prvom súperovi v play-off 윈도우 디스크 이미지 다운로드. Dukla Senica mala na poslednom ôsmom postupovom mieste pred záverečným kolom dvojbodový náskok na Duklu Michalovce. Seničania však vyšli v zápase s Liptovským Mikulášom naprázdno a navyše utŕžili debakel 8:1 next Girl Age Screensaver. Naopak Michalovce zdolali Dolný Kubín 7:4, pripísali si tri body, o bod preskočili Senicu a posledná postupová priečka do play-off patrí im.

Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Chlapci na panvici

Súperom im bude víťaz základnej časti, čiže hokejisti ŠHK 37 Piešťany Internet Explorer 8.0. Štvrťfinále sa hrá na tri víťazné zápasy s termínmi 29. januára, 30. januára, 2. februára, prípadne 3. a 5. februára. Prvé dva zápasy 29 Dokuro apk. a 30. januára sa budú hrať v Piešťanoch od 18:00 h.

Ďalšie štvrťfinálové dvojice tvoria Liptovský Mikuláš – Trnava, Spišská Nová Ves – Trebišov, HC 46 Bardejov – Detva 사뿐사뿐 mp3 다운로드.

Semifinálové súboje začnú v utorok 8. februára. Začiatok finálovej série, ktorá sa hrá na štyri víťazstvá, bude v piatok 18 Tea Story video. februára. Víťaz I. ligy by mal byť známy najneskôr 1. marca 2011, potom ho ešte čaká baráž o účasť v extralige 2010/11 s desiatym tímom najvyššej súťaže Far East Broadcasting.

Zaujímavosti o tíme a hokejistoch ŠHK 37 Piešťany v základnej časti:

– dali 147 gólov pričom na to potrebovali 1364 striel

– stali sa tímom s najlepším percentom úspešnosti streľby – 10,77%

– ako jediný tím v súťaži dostali v priemere menej ako 2 góly na zápas

– úspešnosť piešťanských brankárov Adam Fumač 95,12%, Tomáš Tomek 94,83%

– obaja piešťanskí brankári dosiahli po štyri čisté kontá

– úspešnosť piešťanských presiloviek bola 16,5 %, čo je až 5 windows vista. miesto medzi prvoligovými tímami

– piešťanskí hráči odohrali 218 oslabení

– na trestnej lavici strávili 348 minút a 1 sekundu, pričom počas tohto času dostali len 20 gólov

– najtrestanejším hráčom Piešťan je Michal Peško s 85 trestnými minútami (z toho 45 za vyššie tresty)

– najčastejšie vylučovaným hráčom bol Pavol Poláček s 25 dvojminútovými trestami.

Autor: ht Foto: Tomáš Hudcovič – hugophoto agency