Úvod Novinky Piešťanci úspešní v zápase hviezd 2. ligy, Havrani sa ukázali v dobrom...

Piešťanci úspešní v zápase hviezd 2. ligy, Havrani sa ukázali v dobrom svetle

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Zimný štadión Stana Mikitu v Ružomberku bol v sobotu 14. januára dejiskom historicky prvého Zápasu hviezd 2. hokejovej ligy. Víťazom sa stal Výber západu, ktorý najmä vďaka finišu v tretej tretine zdolal východniarov 12:10 Healthcare. Najlepším strelcom zápasu bol s tromi gólmi Richard Fiala z Liptovského Mikuláša. Vo výbornom svetle sa v zápase ukázala aj trojica hráčov piešťanských Havranov. 

Brankár Matej Kičina odchytal prvých 30 minút zápasu za tím Západu Download the appointment. Za svoj chrbát pustil len trestné strieľanie Finduru. Obranca Marko Filip si pripísal jeden gól, keď strelil historicky prvý gól allstars 2. ligy a otvoril tak skóre duelu. V tretej tretine sa strelecky hneď dvakrát presadil kapitán Havranov Jaroslav Rybárik, ktorý duel nakoniec opustil so štatistikou 2 góly a 1 asistencia. V zostave Západu sa predstavil aj ďalší odchovanec piešťanského hokej Jozef Haring, ktorý aktuálne háji farby tímu HC Bratislava 아이언맨 3 자막 다운로드. Ten si pripísal gól a asistenciu.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V súťažiach zručností sa predstavili všetci 3 naši zástupcovia. Výsledok každej súťaže bol vždy prirátaný ako gól do celkového skóŕe pre daný tím. V 10.minúte prvej tretiny si futbal na ľade zahral Marko Filip, ktorý však so svojimi 4 kolegami neuspel a po góle Fialu prehral 1:0. Matej Kičina si počas druhej prestávky zmeral sily s kolegami v maskách v streľbe na bránku cez celé ihrisko hosts 파일 다운로드. Po jednej úspešnej strele z troch pokusov nakoniec neuspel v rozstrele a prehral s Tomášom Petrom z Humenného.

Jediným úspešným hráčom Piešťan v súťažiach zručností tak bol Jaroslav Rybárik, ktorý bol členom víťaznej štafety Západu, ktorá v 5-člennej zostave porazila súperov z Východu v 10 3ds max 2015 다운로드. minúte 3. tretiny.

Výber východu – Výber západu 10:12 (3:2, 5:1, 2:9)

Góly: Fiala 3, Schellin 2, Findura, Hriško, Renčok, Tarageľ, Petro – Zemko 2, Rybárik 2, Oravec 2, Káčer, Hulák, Haring, Filip, Durdiak, Daniel Hangul 2017 Free Installation - Download. Pred 290 divákmi rozhodovali J. Konc – Tvrdoň, Orolin.

Zostavy:

VÝCHOD: Petro, Fedor – Kobeľa, Javorka, Tomaška, Kiss, M minecraft 1.14.4. Slovák, Hriško, L. Zagrapan, Findura – Fiala, Šechný, Šmálik – Laškody, Schellin, Renčok – J. Slovák, Pavlovič, Czuba – Tarageľ, Klouda, St Sims 4 Hair. Pavličko

ZÁPAD: Kičina, Vozár – Hulák, Filip, Sluka, Ščepko, Bačkor, Bátora, Poznik, E. Štefanka – Durdiak, Lezo, Peniaška – Haring, Daniel, Wesselényi – Rybárik, Zemko, T Free spss Hangul edition. Segíň – P. Oravec, Káčer, Kovalík.

-lt/ŠHK 37 Piešťany – M. Valo-

REKLAMA